Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1211: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 22NS 4 SS D8-2 10051.88
1211: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 23NS 6 S xS HA= 166096.05
1211: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 24NS 4 D xW SA-3 50099.27
2210: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 28EW 2 SN D5= 11026.92
2210: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 29EW 2 SN DQ-1 10046.03
2210: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 30EW 6 NTS C8-2 10097.34
3199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 16EW 4 SE D9+2 68084.46
3199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 17EW 4 SS C7-1 5065.44
3199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 18EW 6 SN H7-1 10099.10
4216: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 10EW 4 SN HQ-1 10066.42
4216: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 11EW 3 S xS DJ= 5302.69
4216: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 12EW 3 NTS S6-2 20093.09
5215: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 19NS 2 NTN H10-1 5042.52
5215: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 20NS 4 HE DQ= 62023.22
5215: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 21NS 6 SN DQ= 143087.54
6205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 25NS 6 NTW HQ= 144060.87
6205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 26NS 6 HN CQ-2 2001.59
6205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 27NS 3 CE SK-1 5043.00
7213: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 31NS 4 DW DJ-1 5069.53
7213: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 32NS 5 S xN HA-1 10059.47
7213: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 33NS 2 HW D9+1 14015.89
8201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 4EW 3 H xS SJ-1 20097.21
8201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 5EW 3 NTE SQ+1 43056.91
8201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 6EW 3 NTS HA= 4002.50
9203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 7NS 4 NTS C10+1 66095.60
9203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 8NS 2 HS CA+1 14067.40
9203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 9NS 3 SN CK-1 5043.38
10212: Z. Sanocki - Z. Nahorski, 16.0, LB 13EW 4 DS CJ-2 20084.16
10212: Z. Sanocki - Z. Nahorski, 16.0, LB 14EW 4 CW S7= 13023.53
10212: Z. Sanocki - Z. Nahorski, 16.0, LB 15EW 1 SN CJ+4 20038.42
11214: P. Ciesielski - M. Bubiłek, 16.0, LB 1EW 4 SS S7-1 5080.92
11214: P. Ciesielski - M. Bubiłek, 16.0, LB 2EW 3 DE D5+1 13058.21
11214: P. Ciesielski - M. Bubiłek, 16.0, LB 3EW 3 NTS SJ-1 5089.85
 +/-
 WYNIK59.71
 MIEJSCE43