Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1210: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 25EW 7 NTE S9= 222085.22
1210: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 26EW 4 HN CQ= 62090.00
1210: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 27EW 2 SS D2+1 14021.28
2209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 13EW 4 D xS CJ-2 50094.87
2209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 14EW 3 NTW S6+1 43094.70
2209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 15EW 3 SN CJ+1 17060.26
3216: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 7EW 4 SN DQ= 62030.65
3216: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 8EW 3 HN CK= 14032.60
3216: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 9EW 2 SN HQ-1 5056.62
4215: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 16NS 4 SE CA= 62070.97
4215: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 17NS 3 CS DA+1 13075.88
4215: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 18NS 4 SN H7= 62046.43
5204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 22NS 3 C xW HA= 6701.88
5204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 23NS 5 S xS HA+1 105075.44
5204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 24NS 4 SN D5= 42082.07
6213: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 28NS 2 SN HJ-1 10044.38
6213: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 29NS 2 SN DQ-1 10053.97
6213: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 30NS 6 NTS C8= 99077.14
7200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 1EW 4 SS S7= 42037.13
7200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 2EW 3 DE D7+1 13058.21
7200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 3EW 3 NTS SJ= 40057.06
8202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 4NS 3 H xS SJ-1 2002.79
8202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 5NS 3 NTE SQ+1 43043.09
8202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 6NS 3 NTS HA= 40097.50
9212: Z. Sanocki - Z. Nahorski, 16.0, LB 10EW 5 C xE SK-1 20033.14
9212: Z. Sanocki - Z. Nahorski, 16.0, LB 11EW 2 SS D4= 11028.66
9212: Z. Sanocki - Z. Nahorski, 16.0, LB 12EW 4 SE CK-1 5079.70
10214: P. Ciesielski - M. Bubiłek, 16.0, LB 31EW 3 SW DJ= 14050.60
10214: P. Ciesielski - M. Bubiłek, 16.0, LB 32EW 6 H xE SK-2 5005.09
10214: P. Ciesielski - M. Bubiłek, 16.0, LB 33EW 3 HW D9= 14084.11
11211: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 19NS 3 NTN H4-3 1503.67
11211: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 20NS 4 HE DQ= 62023.22
11211: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 21NS 4 SN HQ+1 65019.36
 +/-
 WYNIK52.05
 MIEJSCE299