Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 10EW 4 SS HJ-1 10066.42
1208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 11EW 2 SS H10+1 14013.73
1208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 12EW 5 CS S9= 60029.41
2216: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 4EW 2 SE HA= 11062.02
2216: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 5EW 3 NTE D9+1 43056.91
2216: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB 6EW 1 NTN S4+1 12031.62
3215: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 13NS 1 NTS S6+2 15083.72
3215: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 14NS 2 HE SK+2 17056.03
3215: A. Grygorczuk - T. Fedak, 5.0, LB/- 15NS 4 HS CK= 62082.70
4203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 19NS 3 NTN H4-2 10016.72
4203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 20NS 4 HE DJ-1 10077.68
4203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 21NS 4 SN HQ+3 71064.08
5213: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 25NS 7 NTW HQ= 222014.78
5213: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 26NS 3 NTN CQ+2 66024.20
5213: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 27NS 2 HW S2-1 5043.00
6199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 31EW 3 SE HK-1 5030.47
6199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 32EW 4 HE C4+1 65086.45
6199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 33EW 4 SS DK+1 4509.60
7201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 1NS 4 SS S7= 42062.87
7201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 2NS 3 DE D7+1 13041.79
7201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 3NS 3 NTS SJ= 40042.94
8212: Z. Sanocki - Z. Nahorski, 16.0, LB 7EW 6 NTS C9-1 10068.47
8212: Z. Sanocki - Z. Nahorski, 16.0, LB 8EW 3 HN S3= 14032.60
8212: Z. Sanocki - Z. Nahorski, 16.0, LB 9EW 3 NTE D6+1 63097.94
9214: P. Ciesielski - M. Bubiłek, 16.0, LB 28EW 3 HS CQ-2 20076.03
9214: P. Ciesielski - M. Bubiłek, 16.0, LB 29EW 2 SN DJ= 1106.47
9214: P. Ciesielski - M. Bubiłek, 16.0, LB 30EW 3 NTS C8+2 46056.19
10211: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 16NS 4 SE SJ+2 68015.54
10211: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 17NS 4 HN SA-2 10017.35
10211: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB 18NS 4 SS S6+1 65078.42
11210: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 22EW 3 SS SA-1 5027.10
11210: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 23EW 5 SS HK+1 68053.22
11210: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 24EW 2 NTS DA-1 5090.38
 +/-
 WYNIK49.00
 MIEJSCE433