Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 155: J. Palewicz - J. Szulc, 5.5, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1161: B. Zieliński - H. Pientka, 7.5, KP 7NS 4 HS C10+1 65090.03
1161: B. Zieliński - H. Pientka, 7.5, KP 8NS 2 HS H10+1 14067.40
1161: B. Zieliński - H. Pientka, 7.5, KP 9NS 3 DS CQ-3 15019.56
2147: S. Łański - J. Żurawski, 13.0, KP 13NS 3 DS CJ-2 20015.84
2147: S. Łański - J. Żurawski, 13.0, KP 14NS 4 HE SA= 42027.65
2147: S. Łański - J. Żurawski, 13.0, KP 15NS 4 CE H10-2 10012.17
3159: L. Gozdek - M. Romanowski, 4.0, KP 19NS 1 NTN D10+1 12080.06
3159: L. Gozdek - M. Romanowski, 4.0, KP 20NS 4 HE DQ-2 20095.09
3159: L. Gozdek - M. Romanowski, 4.0, KP 21NS 5 SS D10+1 68036.80
4164: B. Podgajny - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 25EW 6 DE S9+1 139028.99
4164: B. Podgajny - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 26EW 4 HN CQ+2 68061.16
4164: B. Podgajny - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 27EW 3 HW S2-1 5057.00
5162: R. Kurpios - L. Kobajło, 2.5, KP 28NS 3 HS S2= 14089.94
5162: R. Kurpios - L. Kobajło, 2.5, KP 29NS 2 SN C4-1 10053.97
5162: R. Kurpios - L. Kobajło, 2.5, KP 30NS 6 NTS SA= 99077.14
6158: G. Olejnik - E. Olejnik, 2.5, KP 1EW 4 SS S4-1 5080.92
6158: G. Olejnik - E. Olejnik, 2.5, KP 2EW 3 SN DK-2 20086.80
6158: G. Olejnik - E. Olejnik, 2.5, KP 3EW 3 NTN H9+1 43022.65
7160: M. Bałabuch - P. Centek, 2.0, KP 22EW 3 CW HK= 11063.04
7160: M. Bałabuch - P. Centek, 2.0, KP 23EW 5 S xS HA+1 105024.56
7160: M. Bałabuch - P. Centek, 2.0, KP 24EW 1 SN D5+3 17056.41
8157: L. Gozdek - J. Rosenthal, 6.0, KP 10NS 3 SN CJ+1 17063.78
8157: L. Gozdek - J. Rosenthal, 6.0, KP 11NS 3 SS H10-2 10027.02
8157: L. Gozdek - J. Rosenthal, 6.0, KP 12NS 4 CS D10+1 15038.68
9156: J. Kowalski - K. Ligęza, 18.0, KP 16EW 3 CW HJ+1 1308.51
9156: J. Kowalski - K. Ligęza, 18.0, KP 17EW 2 SN C10+2 17017.06
9156: J. Kowalski - K. Ligęza, 18.0, KP 18EW 2 SN H3+3 20078.12
10152: P. Proporowicz - T. Borucki, 10.0, KP 4EW 3 HS SJ-1 10035.19
10152: P. Proporowicz - T. Borucki, 10.0, KP 5EW 3 NTW D5+2 46085.59
10152: P. Proporowicz - T. Borucki, 10.0, KP 6EW 1 NTN S4+2 15015.74
11163: T. Czaki - Z. Zachwieja, 2.5, KP 31EW 5 C xN SK-1 20074.57
11163: T. Czaki - Z. Zachwieja, 2.5, KP 32EW 5 S xN HA-2 30056.44
11163: T. Czaki - Z. Zachwieja, 2.5, KP 33EW 1 HW D9+2 14084.11
 +/-
 WYNIK52.48
 MIEJSCE272