Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 152: P. Proporowicz - T. Borucki, 10.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1164: B. Podgajny - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 16EW 3 NTE C2+3 69096.33
1164: B. Podgajny - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 17EW 3 DW CK-1 5051.76
1164: B. Podgajny - M. Bajerska-Wasilius, 0.0, KP 18EW 4 SN H4= 62053.57
2162: R. Kurpios - L. Kobajło, 2.5, KP 19NS 3 CS S5+1 13085.92
2162: R. Kurpios - L. Kobajło, 2.5, KP 20NS 4 HE DQ-2 20095.09
2162: R. Kurpios - L. Kobajło, 2.5, KP 21NS 6 SS C4+1 146094.13
3158: G. Olejnik - E. Olejnik, 2.5, KP 25EW 6 DE S9+1 139028.99
3158: G. Olejnik - E. Olejnik, 2.5, KP 26EW 4 HN CQ= 62090.00
3158: G. Olejnik - E. Olejnik, 2.5, KP 27EW 2 SS H9= 11033.53
4160: M. Bałabuch - P. Centek, 2.0, KP 13EW 1 NTS H4= 9043.11
4160: M. Bałabuch - P. Centek, 2.0, KP 14EW 3 HE SK+1 17043.97
4160: M. Bałabuch - P. Centek, 2.0, KP 15EW 1 SN C6+3 17060.26
5157: L. Gozdek - J. Rosenthal, 6.0, KP 1NS 4 SS S4-1 5019.08
5157: L. Gozdek - J. Rosenthal, 6.0, KP 2NS 3 NTE C6-4 20098.83
5157: L. Gozdek - J. Rosenthal, 6.0, KP 3NS 3 NTS SJ+1 43077.35
6156: J. Kowalski - K. Ligęza, 18.0, KP 7EW 5 HN C9= 6509.97
6156: J. Kowalski - K. Ligęza, 18.0, KP 8EW 1 NT xE H6-1 10070.03
6156: J. Kowalski - K. Ligęza, 18.0, KP 9EW 1 SN HQ+1 11034.71
7149: A. Karczewski - T. Rakoczy, 5.5, KP 28EW TD 50.00
7149: A. Karczewski - T. Rakoczy, 5.5, KP 29EW 1 NTN SK-1 10046.03
7149: A. Karczewski - T. Rakoczy, 5.5, KP 30EW 5 NTS H10= 46056.19
8163: T. Czaki - Z. Zachwieja, 2.5, KP 22EW 2 HN C10-2 10048.12
8163: T. Czaki - Z. Zachwieja, 2.5, KP 23EW 5 C xE SK= 75098.54
8163: T. Czaki - Z. Zachwieja, 2.5, KP 24EW 2 NTN D2= 12081.78
9161: B. Zieliński - H. Pientka, 7.5, KP 31NS 3 NTS D2+1 63099.54
9161: B. Zieliński - H. Pientka, 7.5, KP 32NS 5 S xN HA-2 30043.56
9161: B. Zieliński - H. Pientka, 7.5, KP 33NS 4 CN HQ+1 15063.60
10155: J. Palewicz - J. Szulc, 5.5, KP 4NS 3 HS SJ-1 10064.81
10155: J. Palewicz - J. Szulc, 5.5, KP 5NS 3 NTW D5+2 46014.41
10155: J. Palewicz - J. Szulc, 5.5, KP 6NS 1 NTN S4+2 15084.26
11159: L. Gozdek - M. Romanowski, 4.0, KP 10NS 4 SS DA-1 10033.58
11159: L. Gozdek - M. Romanowski, 4.0, KP 11NS 2 SS CA= 11071.34
11159: L. Gozdek - M. Romanowski, 4.0, KP 12NS 4 SW DK= 4202.35
 +/-
 WYNIK58.93
 MIEJSCE58