Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 118: R. Szczepański - J. Kurzawski, 25.0, LB/KP, KP/143

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1125: A. Ciechacki - T. Perduta, 0.0, 19NS 2 NTN D6= 12080.06
1125: A. Ciechacki - T. Perduta, 0.0, 20NS 4 HE DQ= 62023.22
1125: A. Ciechacki - T. Perduta, 0.0, 21NS 4 SS D4+2 68036.80
2115: E. Krakówka - E. Seichter, 12.5, KP 25EW 6 DE H4+1 139028.99
2115: E. Krakówka - E. Seichter, 12.5, KP 26EW 3 NTS S10+3 69036.96
2115: E. Krakówka - E. Seichter, 12.5, KP 27EW 2 SS C7+1 14021.28
3127: L. Jurzysta - J. Borkowski, 0.0, KP/- 16NS 4 SE S4= 62070.97
3127: L. Jurzysta - J. Borkowski, 0.0, KP/- 17NS 5 CS S7-2 10017.35
3127: L. Jurzysta - J. Borkowski, 0.0, KP/- 18NS 2 SN H7+3 20021.88
4130: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 10EW 5 C xW S5-2 50030.65
4130: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 11EW 3 S xN H2-1 10072.98
4130: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 12EW 5 C xN D5+1 9503.53
5121: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 4NS 3 H xS SJ-2 5000.59
5121: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 5NS 3 NTW S3+1 43043.09
5121: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 6NS 2 NTS HA= 12068.38
6124: M. Wyżlic - M. Derwojed, 3.0, KP 1EW 4 SS C7-2 10097.48
6124: M. Wyżlic - M. Derwojed, 3.0, KP 2EW 3 NTE C6-2 10015.40
6124: M. Wyżlic - M. Derwojed, 3.0, KP 3EW 3 NTS SJ-1 5089.85
7129: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 22NS 4 S xS SA-2 30014.64
7129: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 23NS 4 S xS S3+2 119085.67
7129: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 24NS 4 SN D5-1 509.62
8128: K. Mazurkiewicz - A. Turski, 0.0, KP/- 28EW 3 SN HJ-2 20076.03
8128: K. Mazurkiewicz - A. Turski, 0.0, KP/- 29EW 2 HE S9= 11079.56
8128: K. Mazurkiewicz - A. Turski, 0.0, KP/- 30EW 6 NTS C8-1 5080.23
9126: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 7EW 3 NTS C9+1 63014.81
9126: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 8EW 2 HS D5+1 14032.60
9126: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 9EW 3 NTE SA-3 30010.74
10122: T. Woźniak - A. Wilemski, 10.0, KP 13NS 1 NTS S3+3 18087.39
10122: T. Woźniak - A. Wilemski, 10.0, KP 14NS 4 HW S5= 42027.65
10122: T. Woźniak - A. Wilemski, 10.0, KP 15NS 4 HN CJ= 62082.70
 +/-
 WYNIK45.37
 MIEJSCE556