Turniej na maksy

Piątek, 8 września 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS EW 3 NTW C8+2 66067.31
19: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS EW 4 SE C3+1 45077.96
19: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS EW 3 HS CT-2 10046.15
212: J. Kowalski - S. Zagórski, 4.0, DS NS 1 NTW S5+2 15030.77
212: J. Kowalski - S. Zagórski, 4.0, DS NS 6 NTE C7= 9904.07
212: J. Kowalski - S. Zagórski, 4.0, DS NS 3 CxE DA= 4703.85
34: M. Motykiewicz - R. Wiącek, 6.0, DS EW 2 CW S8+1 11065.38
34: M. Motykiewicz - R. Wiącek, 6.0, DS EW 3 NTS C6= 40011.54
34: M. Motykiewicz - R. Wiącek, 6.0, DS EW 4 SxS HA-2 30034.62
46: L. Warężak - Z. Sobczyk, 21.0, DS EW 3 NTN H7+1 43073.08
46: L. Warężak - Z. Sobczyk, 21.0, DS EW 4 SW CA= 42050.00
46: L. Warężak - Z. Sobczyk, 21.0, DS EW 4 SE C9-1 5065.38
511: B. Sokół - R. Rolka, 9.0, DS EW 4 HxE DA-1 20014.60
511: B. Sokół - R. Rolka, 9.0, DS EW 4 SN D5+1 65038.20
511: B. Sokół - R. Rolka, 9.0, DS EW 2 DS HQ-1 5088.94
61: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 2 SW SA+2 17059.62
61: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 4 SW HJ= 62032.69
61: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 3 DE H8+3 17051.92
73: J. Drozdowski - D. Budnik, 14.5, DS NS 4 SW HA-2 20098.08
73: J. Drozdowski - D. Budnik, 14.5, DS NS 3 NTN HK+2 66067.31
73: J. Drozdowski - D. Budnik, 14.5, DS NS 2 SE CA= 11050.00
810: J. Staniów - A. Czajka, 12.0, DS EW 5 HN CA= 65057.69
810: J. Staniów - A. Czajka, 12.0, DS EW 1 NTS C5-1 5073.08
810: J. Staniów - A. Czajka, 12.0, DS EW 3 NTN S5+1 6305.77
97: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS NS 3 NTxW HJ-3 50096.15
97: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS NS 4 HS SJ= 62075.00
97: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS NS 5 DxS HA-1 10028.85
 +/-
 WYNIK50.67
 MIEJSCE27