Turniej na maksy
Piątek, 8 września 2017
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
29
Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0
LB
LB/265
67.52
9
2
26
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LB
LB/265
66.38
9
3
46
Przemysław Nitek
Kacper Kopka
2.5
4.0
MA
MA/86
66.28
8
4
49
Tadeusz Osiecki
Sławomir Moroz
2.5
2.0
MA
MA/86
64.40
7
5
58
Robert Ciesielski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WP
WP/254
62.39
7
6
25
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
62.15
6
7
17
Czesław Plachimowicz
Andrzej Parmonik
5.0
5.0
LB
LB/127
61.31
6
8
38
Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MA
MA/306
61.06
5
9
31
Mirosław Syncerek
Krzysztof Maciak
2.0
2.0
LD
LD/253
58.76
4
10
51
Irena Kaca
Wiesław Kaca
1.5
1.5
MA
MA/86
58.71
4
11
55
Hieronim Nowacki
Marek Janik
5.0
5.0
WP
WP/254
58.20
3
12
21
Barbara Soroko
Marek Marciniak
2.0
3.0
LB
LB/127
57.98
3
13
10
Janusz Staniów
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DS
DS/67
57.01
2
14
22
Olga Zacharewicz
Edmund Serówka
2.0
0.0
LB
LB/127
56.43
2
15
20
Romuald Łukaszewicz
Edward Śniadecki
0.5
2.0
LB
LB/127
56.33
2
16
50
Tomasz Kopka
Tadeusz Wojtyś
2.5
2.0
MA
MA/86
55.83
2
17
39
Zbigniew Szczechowicz
Szymon Dutkiewicz
2.0
5.0
MA
MA/306
55.38
2
18
6
Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
9.0
12.0
DS
DS/67
54.97
2
19
37
Marian Kalinowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/306
54.81
2
20
1
Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
54.23
1
21
4
Marcin Motykiewicz
Ryszard Wiącek
4.0
2.0
DS
DS/67
53.37
1
22
57
Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WP
WP/254
52.10
1
23
53
Janusz Kopras
Wojciech Kaniewski
3.0
4.0
WP
WP/254
51.67
1
24
44
Kamila Kiraga
Karolina Kowalska
1.5
1.5
MA
MA/86
51.59
1
25
32
Henryk Chojnacki
Cyprian Sokolski
4.0
1.0
LD
LD/253
51.35
1
26
3
Janusz Drozdowski
Dariusz Budnik
12.0
2.5
DS
DS/67
50.71
1
27
8
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DS
DS/67
50.67
1
28
19
Julia Franczyk
Nicola Łuczak
1.5
1.0
LB
LB/127
49.93
1
29
28
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
49.51
1
30
13
Bożena Pieróg
Henryk Bogucki
1.0
4.0
LB
LB/127
49.36
31
34
Małgorzata Bielińska
Sebastian Wojtczak
1.5
1.5
LD
LD/253
49.30
32
45
Piotr Pyrak
Jakub Zatorski
0.0
1.5
MA
MA/86
48.92
33
60
Barbara Speth
Ryszard Białkiewicz
1.5
4.0
WP
WP/254
48.91
34
9
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
48.57
35
11
Bogdan Sokół
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
48.47
36
2
Krzysztof Lewandowski
Krzysztof Ćwik
5.0
5.0
WP
DS
DS/67
48.17
37
36
Zdzisław Bejger
Ireneusz Kos
0.0
3.0
MA
MA/306
47.55
38
42
Karolina Kupczyk
Krzysztof Pietruszka
2.0
2.0
MA
MA/86
46.51
39
5
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/67
45.86
40
27
Tadeusz Lisiecki
Mieczysław Skowroński
2.0
0.0
LB
LB/265
44.55
41
7
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
44.26
42
16
Zdzisława Krzyżańska
Wojciech Felsztyński
1.5
0.5
LB
LB/127
44.24
43
14
Grażyna Martyńska
Hanna Kaluba
0.0
0.0
NZ
LB/127
43.75
44
12
Janusz Kowalski
Sławomir Zagórski
1.5
2.5
DS
DS/67
43.73
45
54
Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WP
WP/254
43.40
46
52
Karolina Kamelak
Zenon Filipiak
0.5
2.5
MA
MA/86
42.90
47
18
Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LB
LB/127
41.97
48
24
Iwona Leszczewska
Edward Poniewiera
0.5
3.0
LB
LB/265
41.83
49
33
Zofia Duda
Julia Bojanowska
1.5
1.0
LD
LD/253
40.59
50
48
Aleksandra Abka
Maja Włodarska
0.0
0.0
MA
MA/86
38.82
51
15
Kacper Tanaś
Krzysztof Krzeszowski
1.5
1.5
LB
LB/127
38.70
52
47
Jakub Dziuba
Szymon Pawłowski
1.0
0.0
MA
MA/86
38.09
53
43
Karolina Borek
Dominik Kamelak
0.0
0.0
MA
MA/86
37.09
54
23
Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
34.91
55
35
Zdzisław Marcinkowski
Henryk Misiarz
1.5
1.0
MA
MA/306
34.53
56
56
Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WP
WP/254
33.34
57
30
Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
1.0
0.0
LB
LB/265
33.15
Statystyka ośrodków...