Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 7 września 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 30: J. Nowak - J. Wilczek, 5.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
129: J. Kokociński - J. Lubczyński, 10.0, WP 7EW 1 NTN H5+3 180-4.13
129: J. Kokociński - J. Lubczyński, 10.0, WP 8EW 1 NTW S6+1 120-1.13
224: H. Duszyński - M. Masłowski, 6.0, WP 11NS 3 CN SA+1 1302.47
224: H. Duszyński - M. Masłowski, 6.0, WP 12NS 3 NTE HQ+1 430-1.50
334: A. Peszke - E. Niewierowski, 15.0, WP 9NS 4 SS DK-1 50-2.81
334: A. Peszke - E. Niewierowski, 15.0, WP 10NS 1 DS S6+2 110-1.75
433: M. Bonawenturczak - R. Ciesielski, 4.5, WP 17EW 1 NTW C3+1 120-0.75
433: M. Bonawenturczak - R. Ciesielski, 4.5, WP 18EW 3 NTN SQ= 600-7.50
535: J. Bellmann - M. Tomaszewska, 0.0, 21EW 2 NTW S7-2 100-1.75
535: J. Bellmann - M. Tomaszewska, 0.0, 22EW 3 NTS S7-1 505.06
632: S. Tomaszewski - K. Galubiński, 3.5, WP 15EW 3 NTN H6+1 630-10.94
632: S. Tomaszewski - K. Galubiński, 3.5, WP 16EW 3 C xS HJ-2 3002.13
737: J. Mścisz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 20.0, WP 1NS 4 HS D10-1 50-3.63
737: J. Mścisz - E. Rodziewicz-Bielewicz, 20.0, WP 2NS 3 DE S5= 110-1.25
928: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP 23NS 6 NTE D2-1 10012.00
928: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP 24NS 1 SW H10+3 1703.50
1023: Z. Tomyślak - R. Wojciechowski, 0.0, NZ/WP 19EW 2 SS H9= 110-2.94
1023: Z. Tomyślak - R. Wojciechowski, 0.0, NZ/WP 20EW 3 NTE SK= 6005.25
1136: T. Powęzka - T. Dziadykiewicz, 2.0, WP 3EW 5 CN DA+1 4200.75
1136: T. Powęzka - T. Dziadykiewicz, 2.0, WP 4EW 2 DW C9-3 300-2.19
1226: M. Zimpel - P. Czarnecki, 3.5, WP 25NS 3 NTS S7+4 5202.56
1226: M. Zimpel - P. Czarnecki, 3.5, WP 26NS 3 SW H10-1 100-0.81
1338: M. Węglewska - B. Latowska, 2.5, WP 13EW 3 HN SA+2 2004.44
1338: M. Węglewska - B. Latowska, 2.5, WP 14EW 3 DE HA+2 1505.75
 +/-2.40
 WYNIK3.24
 MIEJSCE17