Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 7 września 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
114Robert Krupiński
Michał Pluszczewski
4.0
2.0
SLSL/532.4082.547
219Helena Gołębiowska
Edmund Gabryś
1.5
5.0
SLSL/532.4058.687
36Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
9.0
12.0
DSDS/724.8045.936
41Artur Winkler
Sławomir Zimniak
9.0
5.0
DSDS/724.8039.005
529Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.4038.284
63Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/724.8035.364
727Włodzimierz Robak
Zenon Wierzbicki
2.5
5.0
WP
LD
WP/2472.4034.783
837Jerzy Mścisz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
7.0
WPWP/2472.4031.452
934Adam Peszke
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/2472.4029.732
1017Anna Wszelaczyńska (A)
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/532.4025.012
1118Jerzy Całka
Bogusław Przybysz
1.5
1.0
SLSL/532.4024.102
1236Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
0.5
WPWP/2472.4021.341
1331Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
2.0
WPWP/2472.4020.331
1412Jacek Czaja
Marek Zych
4.0
0.0
SL
SL/532.4019.081
159Janusz Łobos (A)
Jewgienij Raev
0.0
0.0
SL/532.4010.161
1625Hieronim Nowacki
Janusz Kopras
5.0
3.0
WPWP/2472.407.851
1730Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/2472.403.241
1839Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/2472.402.901
1922Oliwia Gil
Janusz Jabłoński
0.0
2.5
SLSL/532.40-1.701
2035Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-3.21
2124Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/2472.40-4.32
2232Sławomir Tomaszewski
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WPWP/2472.40-8.91
237Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.0
7.0
DSDS/724.80-10.73
2426Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
2.0
WPWP/247-10.81
254Piotr Rapacki
Mateusz Maliszkiewicz
1.5
0.0
DSDS/724.80-15.08
2615Paweł Korombel
Wojciech Wnętrzak
5.0
2.0
SLSL/532.40-17.25
2723Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247-18.06
2810Lesław Połowczuk (A)
Witold Zgóra
0.0
0.0
SL/532.40-20.13
2911Zdzisław Krzemiński
Tomasz Gąsior
12.0
0.5
SLSL/532.40-21.32
302Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/724.80-24.24
3121Grażyna Bremer (A)
Jacek Kamiński
0.0
1.0

SL
SL/532.40-30.04
3233Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WPWP/247-31.83
3313Teresa Skowron
Tomasz Skowron
0.0
2.0

SL
SL/532.40-34.13
345Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/724.80-36.64
3538Małgorzata Węglewska
Bogna Latowska
0.5
2.0
WPWP/2472.40-38.41
3628Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/2472.40-43.14
3716Stefania Bujdo
Krystyna Wizor
2.0
0.0
SL
SL/532.40-63.80

Statystyka ośrodków...