Turniej na maksy

Wtorek, 5 września 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 4: S. Armata - R. Rosikiewicz, 2.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
119: J. Staniów - M. Grodzki, 10.0, DS 13NS 4 SS DQ= 62080.84
119: J. Staniów - M. Grodzki, 10.0, DS 14NS 6 DE C6= 92036.18
217: J. Kowalski - A. Suchodolski, 5.5, DS 19NS 4 H xE CQ= 7903.13
217: J. Kowalski - A. Suchodolski, 5.5, DS 20NS 3 NT xE H4= 7504.17
31: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 15NS 4 SN D4+2 68084.03
31: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 16NS 3 NTS S9+2 46071.72
59: B. Pastudzki - A. Pliszczyński, 5.5, PM/DS 11NS 4 SW H4-1 5057.44
59: B. Pastudzki - A. Pliszczyński, 5.5, PM/DS 12NS 3 NTS C6+2 66097.85
67: M. Baj - R. Księżopolski, 8.0, DS 21EW 4 D xW HQ-2 3005.21
67: M. Baj - R. Księżopolski, 8.0, DS 22EW 3 HS CK+1 17066.67
73: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 3NS 4 HE D3+1 65031.92
73: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 4NS 2 SS DA= 11059.57
85: O. Tokarczuk - L. Warężak, 10.5, DS 5EW 4 SS HA-1 10064.89
85: O. Tokarczuk - L. Warężak, 10.5, DS 6EW 2 DN CK-1 5057.44
921: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 23EW 3 HN CQ-1 10054.17
921: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 24EW 1 NTS HQ+4 21048.96
1018: M. Ganicz - H. Nowiński, 7.0, DS 27NS 4 HS CQ-1 5018.10
1018: M. Ganicz - H. Nowiński, 7.0, DS 28NS 5 SE HK+1 48012.70
1120: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 25EW 2 SS C6+2 17033.33
1120: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 26EW 5 NTN C10+1 69068.75
1216: S. Robel - W. Skonieczny, 10.0, KP/DS 9NS 2 DW S6+2 13045.75
1216: S. Robel - W. Skonieczny, 10.0, KP/DS 10NS 6 SS HJ= 143082.96
1315: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 17EW 2 NTW S5+1 15057.44
1315: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 18EW 3 NTN C10-2 20089.34
1413: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS 1EW 3 DE SQ+2 15017.04
1413: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS 2EW 2 CS SK-3 30096.70
 +/-
 WYNIK51.78
 MIEJSCE45