Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 września 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 217: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1205: W. Łobacz - S. Chruścicki, 7.0, PM 17NS 3 CN S3+3 17046.90
1205: W. Łobacz - S. Chruścicki, 7.0, PM 18NS 5 CxE SA= 55010.69
2206: K. Dunst - D. Milewski, 4.0, PM 19NS 4 HN SK+1 45085.52
2206: K. Dunst - D. Milewski, 4.0, PM 20NS 3 CN D3= 11046.90
3207: H. Ekstein - M. Małypan, 4.0, PM 21NS 3 NTE D3-2 10082.41
3207: H. Ekstein - M. Małypan, 4.0, PM 22NS 1 NTW D3+3 18044.14
3208: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 23NS 3 NTN HJ+3 69089.31
3208: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 24NS 4 CN SA-1 5083.79
3209: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 25NS 4 HS C6+1 45052.52
3209: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 26NS 4 SE SA-2 20075.17
4210: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 1NS 1 NTN S6-1 5067.01
4210: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 2NS 2 HE SA+1 14040.63
5211: Z. Figurski - K. Dubno, 3.0, PM 3NS 3 HW SK+1 17086.80
5211: Z. Figurski - K. Dubno, 3.0, PM 4NS 5 DE SA= 60025.35
6212: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 5NS 5 CxW HA-3 500100.00
6212: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 6NS 4 HS CA-1 5054.86
7213: T. Patalan - K. Żak, 8.0, WM/MP 7NS 1 NTE S3+1 12026.39
7213: T. Patalan - K. Żak, 8.0, WM/MP 8NS 4 HxE S6-1 10089.58
8201: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 9NS 2 SW HK+1 14012.94
8201: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 10NS 4 HS SA-1 10018.75
9202: B. Drobny - J. Wieczorek, 16.0, PM 11NS 3 NTW HT+1 43021.38
9202: B. Drobny - J. Wieczorek, 16.0, PM 12NS 4 SW D4= 42065.86
10203: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 13NS 2 CE D2-2 20045.83
10203: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 14NS 3 HS SK-1 5089.16
11204: M. Piętak - D. Wiktorko, 3.0, PM 15NS 3 NTE C9-1 5069.10
11204: M. Piętak - D. Wiktorko, 3.0, PM 16NS 3 NTN C6+1 43073.77
 +/-
 WYNIK57.88
 MIEJSCE34