Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 września 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 172: M. Adamczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1160: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 23EW 3 NTN DQ+2 66037.24
1160: S. Mierzwa - M. Kwiecińska-Wilk, 11.0, MP 24EW 4 HE D8+1 45084.83
1161: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 25EW 3 NTN D6+2 46012.96
1161: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 26EW 4 SE SA-2 20024.83
1159: Z. Gędłek - L. Ochał, 7.5, MP 27EW 4 HS SK-2 10084.45
1159: Z. Gędłek - L. Ochał, 7.5, MP 28EW 4 SN HQ= 62040.45
2164: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 1EW 3 SE S2= 14065.97
2164: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 2EW 2 HE CJ+2 17080.55
3169: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 3EW 4 HW SK= 62054.17
3169: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 4EW 6 DxE C8-1 20018.40
4154: L. Drużkowski - M. Łoboda, 0.0, MP 5EW 2 SE D8= 11061.11
4154: L. Drużkowski - M. Łoboda, 0.0, MP 6EW 3 NTE SA+1 63096.53
5170: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 7EW 1 NTE S3+2 15084.37
5170: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 8EW 2 HE S6+1 14056.60
6171: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 9EW 2 SW HA+1 14087.06
6171: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 10EW 2 HS SK+1 14019.10
7155: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 11EW 3 NTW DJ= 40049.31
7155: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 12EW 4 SW S3= 42034.14
8150: B. Batkiewicz - E. Stefanów, 11.0, MP 13EW 2 HW DK-1 10082.29
8150: B. Batkiewicz - E. Stefanów, 11.0, MP 14EW 3 SW HK+1 17049.30
9165: M. Haldenby - C. Haldenby, 0.0, MP 15EW 4 HE HA-1 5030.90
9165: M. Haldenby - C. Haldenby, 0.0, MP 16EW 3 NTN C6+1 43026.23
10151: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 17EW 5 CN C5= 40034.83
10151: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 18EW 3 NTE H6+3 49073.10
11157: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 19EW 3 HN H2+1 17053.10
11157: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP 20EW 3 DS SJ-1 10084.14
12168: M. Kiepura - S. Urbanowski, 12.0, MP 21EW 2 SE D6-2 10017.59
12168: M. Kiepura - S. Urbanowski, 12.0, MP 22EW 2 CS HA-5 25064.14
 +/-
 WYNIK53.85
 MIEJSCE83