Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 września 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 138: W. Ziobro - A. Hycnar, 17.0, MP/PK, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1131: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 11EW 3 NTW H9= 40049.31
1131: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 12EW 4 SW D4+1 45078.28
2127: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 7EW 3 SS SJ+1 17012.50
2127: M. Kuczkowski - K. Ziewacz, 7.5, MP 8EW 2 HE C8+1 14056.60
3137: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP 13EW 3 CE D3-6 6000.70
3137: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP 14EW 3 SW HK+1 17049.30
4139: W. Kotelon - M. Kotelon, 2.5, MP/- 15NS 4 HE SJ-1 5069.10
4139: W. Kotelon - M. Kotelon, 2.5, MP/- 16NS 3 NTN DQ= 40033.57
5133: M. Jastrząb - A. Kuchta, 0.0, 21EW 3 D xN H6-2 50098.97
5133: M. Jastrząb - A. Kuchta, 0.0, 22EW 2 NTW S6+2 18055.86
6140: P. Markiewicz - A. Stono, 16.0, MP/PK 17NS 4 CN D2= 13022.76
6140: P. Markiewicz - A. Stono, 16.0, MP/PK 18NS 5 C xE SA= 55010.69
7134: B. Lesiecki - R. Mostek, 16.0, MP 1EW 4 SE SJ-1 5019.45
7134: B. Lesiecki - R. Mostek, 16.0, MP 2EW 1 NTW S2+1 12040.63
8132: R. Skotarski - M. Grabiec, 19.0, MP 25NS 4 NTN D9-1 507.57
8132: R. Skotarski - M. Grabiec, 19.0, MP 26NS 4 SE SA= 6208.29
9141: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 19EW 3 NTS S9-4 20097.59
9141: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 20EW 1 NTS C6+3 18013.45
10130: Z. Szkołut - S. Drwal, 7.5, MP 5NS 2 SE D8-2 10089.58
10130: Z. Szkołut - S. Drwal, 7.5, MP 6NS 5 CW SA-1 10063.89
11129: S. Reising - J. Wielgus, 7.0, MP 9NS 3 SE C6= 14012.94
11129: S. Reising - J. Wielgus, 7.0, MP 10NS 3 CE D2= 1109.38
12142: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 23EW 3 NTN HJ+1 63061.38
12142: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 24EW 5 C xS S6-1 10020.00
13136: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 3NS 3 NTW SK+2 6603.13
13136: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 4NS 4 S xS HA= 79096.87
 +/-
 WYNIK41.61
 MIEJSCE266