Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 września 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 137: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1139: W. Kotelon - M. Kotelon, 2.5, MP/- 5EW 2 SE H7= 11061.11
1139: W. Kotelon - M. Kotelon, 2.5, MP/- 6EW 5 CW SA-1 10036.11
2136: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 11EW 3 NTW H10+1 43078.62
2136: M. Rodzaj - W. Guła, 12.0, MP 12EW 4 SE CQ+1 45078.28
3138: W. Ziobro - A. Hycnar, 17.0, MP/PK 13NS 3 CE D3-6 60099.30
3138: W. Ziobro - A. Hycnar, 17.0, MP/PK 14NS 3 SW HK+1 17050.70
4132: R. Skotarski - M. Grabiec, 19.0, MP 19EW 4 HN SA-1 5077.93
4132: R. Skotarski - M. Grabiec, 19.0, MP 20EW 3 CN H4= 11053.10
5140: P. Markiewicz - A. Stono, 16.0, MP/PK 15NS 4 HW S6-1 5069.10
5140: P. Markiewicz - A. Stono, 16.0, MP/PK 16NS 3 NTN DQ= 40033.57
6133: M. Jastrząb - A. Kuchta, 0.0, 25EW 3 NTN D6+1 43074.45
6133: M. Jastrząb - A. Kuchta, 0.0, 26EW 4 SE SA-2 20024.83
7131: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 23NS 3 NTN H10+2 66062.76
7131: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 24NS 4 HE D8= 42033.45
8141: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 17EW 5 CN D2= 40034.83
8141: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 18EW 3 NTE H7+2 46067.59
9129: S. Reising - J. Wielgus, 7.0, MP 3NS 4 HW SK= 62045.83
9129: S. Reising - J. Wielgus, 7.0, MP 4NS 3 NTE SJ-3 30086.80
10128: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 7NS 3 HE SA-1 10070.49
10128: S. Bentkowski - L. Kozłowski, 3.0, MP 8NS 4 HE C8-1 5070.14
11142: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 21EW 3 NTW SQ-4 2000.69
11142: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 22EW 3 NTW D3= 60076.55
12135: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 1NS 3 SE C7= 14034.03
12135: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 2NS 2 HE SA+1 14040.63
13130: Z. Szkołut - S. Drwal, 7.5, MP 9EW 3 DN SA-1 5059.44
13130: Z. Szkołut - S. Drwal, 7.5, MP 10EW 2 DN SJ+1 11055.90
 +/-
 WYNIK56.78
 MIEJSCE52