Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 31 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
130Tadeusz Kowalik
Waldemar Siuda
5.0
12.0
DSDS/7268.0110
242Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
5.0
11.0
WPWP/2473.6064.179
318Łukasz Gaweł
Michał Wittenbeck
7.0
7.0
DSDS/673.6060.929
427Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DSDS/7245.278
514Janusz Drozdowski
Krzysztof Ćwik
12.0
5.0
DSDS/673.6040.627
647Krzysztof Orzechowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/30839.586
749Eugeniusz Kozak
Witold Mateńko
1.0
4.0
ZPZP/30835.915
85Barbara Radomska
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DSDS/6730.695
948Mirosław Sankiewicz
Marek Tuziemski
5.0
2.5
ZPZP/30830.154
1019Arkadiusz Poziemski
Anna Jankowska
2.5
3.0
DSDS/673.6029.293
1132Lidia Gapińska
Włodzimierz Kwiatkowski
1.5
12.0
WPWP/2473.6029.122
1233Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/2473.6029.082
1320Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
3.0
13.0
DSDS/673.6027.222
1435Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
4.0
WPWP/2473.6025.262
1526Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7224.802
1623Sławomir Zimniak
Artur Winkler
5.0
9.0
DSDS/7221.972
179Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DSDS/6721.952
1812Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
5.0
DSDS/6718.021
1916Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
7.0
4.0
DSDS/673.6013.611
2039Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24712.891
2110Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/6712.361
2217Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/673.6012.181
2315Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DSDS/673.607.461
2438Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WPWP/247-1.531
2544Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/308-1.81
263Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/67-2.28
2750Jerzy Schulz
Kazimierz Wiliński
9.0
7.0
ZPZP/308-3.07
2834Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/2473.60-3.63
2943Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/308-6.51
306Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-6.99
3128Jakub Patreuha
Alicja Myśliwiec
4.0
0.5
DSDS/72-10.82
3213Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/673.60-15.16
3337Krzysztof Galubiński
Sławomir Tomaszewski
1.5
2.0
WPWP/2473.60-17.06
3411Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.60-18.73
3522Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/72-18.74
364Lech Warężak
Jerzy Gładysz
9.0
12.0
DSDS/67-24.82
3721Eugeniusz Swendrowski
Jan Kulczycki
1.5
1.5
DSDS/72-25.60
3829Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/72-28.18
3940Hieronim Nowacki
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/2473.60-31.49
4036Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
2.0
1.5
WPWP/2473.60-35.10
4125Mateusz Maliszkiewicz
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/72-35.84
421Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-36.98
4331Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/2473.60-39.31
4424Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/72-40.87
4545Jerzy Dziemidowicz
Zygmunt Kwiatkowski
2.5
0.0
ZP
ZP/308-46.83
4646Wincenty Glina
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
ZP/308-47.42
472Oskar Tokarczuk
Adam Jasiak
1.5
1.0
DSDS/67-48.27
488Jarosław Chłądowicz
Paweł Dąbrowski
0.5
0.0
DS
ds
DS/67-88.70

Statystyka ośrodków...