Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 31 sierpnia 2017
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
30
Tadeusz Kowalik
Waldemar Siuda
5.0
12.0
DS
DS/72
68.01
10
2
42
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
5.0
11.0
WP
WP/247
3.60
64.17
9
3
18
Łukasz Gaweł
Michał Wittenbeck
7.0
7.0
DS
DS/67
3.60
60.92
9
4
27
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DS
DS/72
45.27
8
5
14
Janusz Drozdowski
Krzysztof Ćwik
12.0
5.0
DS
DS/67
3.60
40.62
7
6
47
Krzysztof Orzechowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZP
ZP/308
39.58
6
7
49
Eugeniusz Kozak
Witold Mateńko
1.0
4.0
ZP
ZP/308
35.91
5
8
5
Barbara Radomska
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DS
DS/67
30.69
5
9
48
Mirosław Sankiewicz
Marek Tuziemski
5.0
2.5
ZP
ZP/308
30.15
4
10
19
Arkadiusz Poziemski
Anna Jankowska
2.5
3.0
DS
DS/67
3.60
29.29
3
11
32
Lidia Gapińska
Włodzimierz Kwiatkowski
1.5
12.0
WP
WP/247
3.60
29.12
2
12
33
Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WP
WP/247
3.60
29.08
2
13
20
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
3.0
13.0
DS
DS/67
3.60
27.22
2
14
35
Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
4.0
WP
WP/247
3.60
25.26
2
15
26
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
24.80
2
16
23
Sławomir Zimniak
Artur Winkler
5.0
9.0
DS
DS/72
21.97
2
17
9
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DS
DS/67
21.95
2
18
12
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
5.0
DS
DS/67
18.02
1
19
16
Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
7.0
4.0
DS
DS/67
3.60
13.61
1
20
39
Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/247
12.89
1
21
10
Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67
12.36
1
22
17
Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DS
DS/67
3.60
12.18
1
23
15
Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DS
DS/67
3.60
7.46
1
24
38
Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WP
WP/247
-1.53
1
25
44
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZP
ZP/308
-1.81
26
3
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DS
DS/67
-2.28
27
50
Jerzy Schulz
Kazimierz Wiliński
9.0
7.0
ZP
ZP/308
-3.07
28
34
Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WP
WP/247
3.60
-3.63
29
43
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZP
ZP/308
-6.51
30
6
Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DS
DS/67
-6.99
31
28
Jakub Patreuha
Alicja Myśliwiec
4.0
0.5
DS
DS/72
-10.82
32
13
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
3.60
-15.16
33
37
Krzysztof Galubiński
Sławomir Tomaszewski
1.5
2.0
WP
WP/247
3.60
-17.06
34
11
Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DS
DS/67
3.60
-18.73
35
22
Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DS
DS/72
-18.74
36
4
Lech Warężak
Jerzy Gładysz
9.0
12.0
DS
DS/67
-24.82
37
21
Eugeniusz Swendrowski
Jan Kulczycki
1.5
1.5
DS
DS/72
-25.60
38
29
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DS
DS/72
-28.18
39
40
Hieronim Nowacki
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WP
WP/247
3.60
-31.49
40
36
Piotr Czarnecki
Michał Zimpel
2.0
1.5
WP
WP/247
3.60
-35.10
41
25
Mateusz Maliszkiewicz
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DS
DS/72
-35.84
42
1
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
-36.98
43
31
Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247
3.60
-39.31
44
24
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
-40.87
45
45
Jerzy Dziemidowicz
Zygmunt Kwiatkowski
2.5
0.0
ZP
ZP/308
-46.83
46
46
Wincenty Glina
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
ZP/308
-47.42
47
2
Oskar Tokarczuk
Adam Jasiak
1.5
1.0
DS
DS/67
-48.27
48
8
Jarosław Chłądowicz
Paweł Dąbrowski
0.5
0.0
DS
ds
DS/67
-88.70
Statystyka ośrodków...