Turniej na maksy
Piątek, 17 stycznia 2014
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
31
Tadeusz Wojtyś
Tadeusz Osiecki
1.0
1.0
MA
MA/86
58.75
12
2
25
Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
2.5
2.0
MA
MA/46
57.89
11
3
20
Szymon Dutkiewicz
Andrzej Chrzanowski
4.0
2.5
MA
MA/46
57.06
9
4
5
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
1.5
0.0
DS
DS/67
55.64
8
5
17
Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DS
DS/67
55.50
7
6
28
Maciej Osmolak
Dariusz Olejnik
1.0
1.0
MA
MA/86
54.29
5
7
2
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/67
54.12
4
8
32
Zenon Filipiak
Piotr Pęsiek
1.0
1.5
MA
MA/86
53.92
3
9
18
Krzysztof Obłój
Bogdan Sokół
2.5
2.5
DS
DS/67
53.57
3
10
30
Kacper Kopka
Filip Przyłuski
1.5
0.0
MA
MA/86
53.49
2
11
29
Przemysław Nitek
Piotr Gębski
1.5
1.0
MA
MA/86
53.47
2
12
9
Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DS
DS/67
53.32
2
13
19
Zbigniew Szczechowicz
Marek Krowicki
2.0
1.0
MA
MA/46
53.13
2
14
15
Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DS
DS/67
52.55
1
15
8
Sammy Bałdysz
Joanna Zarzycka
2.5
0.5
DS
DS/67
51.82
1
16
4
Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DS
DS/67
50.96
1
17
10
Mariusz Kowalczyk
Dariusz Budnik
4.0
1.5
DS
DS/67
50.09
1
18
21
Marian Kalinowski
Zdzisław Marcinkowski
2.5
1.0
MA
MA/46
49.95
19
13
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
2.5
4.0
DS
DS/67
48.55
20
14
Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
4.0
7.0
DS
DS/67
48.50
21
11
Mateusz Strzelczyk
Michał Drankiewicz
1.0
1.0
DS
DS/67
48.18
22
7
Władysław Gosiewski
Dariusz Marczak
2.5
4.0
DS
DS/67
48.10
23
1
Jerzy Neter
Leszek Haber
4.0
4.0
DS
DS/67
47.18
24
16
Stanisław Kosowski
Ryszard Mazurkiewicz
5.0
0.0
USA
DS
DS/67
46.95
25
6
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
7.0
2.0
DS
DS/67
46.91
26
3
Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
2.0
1.5
DS
PM
DS/67
46.47
27
23
Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
4.0
4.0
MA
MA/46
46.13
28
34
Ireneusz Liberadzki
Sławomir Moroz
0.0
1.0
MA
MA/86
45.92
29
33
Kinga Kiraga
Tomasz Kopka
0.5
2.0
MA
MA/86
44.13
30
22
Ireneusz Kos
Henryk Misiarz
2.5
1.0
MA
MA/46
43.12
31
12
Janisław Fituch
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DS
DS/67
43.07
32
24
Edward Aranowski
Tadeusz Wiśniewski
4.0
2.5
MA
MA/46
42.71
33
27
Maria Osmolak
Karolina Kupczyk
0.0
1.0
MA
MA/86
36.03
Statystyka ośrodków...