Turniej na maksy

Czwartek, 31 sierpnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
13Kazimierz Ligęza
Jarosław Żurawski
5.0
4.0
KPKP/5064.868
240Władysław Kaczor
Zbigniew Gruszecki
4.0
4.0
MPMP/4063.138
315Ewelina Wowkonowicz
Piotr Wowkonowicz
1.5
11.0
WPLB/4161.977
424Danuta Samujłło
Mirosław Samujłło
0.0
11.0
LDLB/4161.896
529Piotr Wróblewski
Jacek Gajda
2.0
2.5
MALB/4160.796
626Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPLB/4160.645
742Maciej Szczerczak
Andrzej Kusion
4.0
7.0
MPMP/4058.135
831Ewa Neumann
Agata Nowicz
6.0
1.0
GER
PM
LB/4156.764
916Zofia Diakowska
Marek Szymborski
2.5
3.0
DS
PM
LB/4155.493
105Wacław Danilczuk
Mieczysław Romanowski
5.0
2.5
KPKP/5055.283
1134Zbigniew Przeginiak
Eugeniusz Somogyi
4.0
1.5
MPMP/4054.542
1218Jerzy Roszak
Janusz Kopras
9.0
3.0
WPLB/4154.492
1352Jan Prajsnar
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4054.442
1422Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MALB/4154.182
1538Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
1.5
2.5
MPMP/4053.932
1648Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.0
0.0
MPMP/4053.772
1745Barbara Batkiewicz
Marcin Wilczyński
9.0
5.0
MPMP/4053.701
182Wojciech Giżyński
Stanisław Łański
5.0
9.0
KPKP/5053.671
1932Hanna Kulikowska
Wiesław Kulikowski
0.5
1.5
WPLB/4153.511
2043Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
0.0
0.0
MPMP/4053.341
2121Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
0.0
0.0
DSLB/4152.891
221Halina Pientka
Bogdan Zieliński
2.5
5.0
KPKP/5052.671
2330Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.0
PMLB/4152.331
2447Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/4052.061
2544Janusz Natorski
Waldemar Rybka
5.0
4.0
MPMP/4050.781
266Grzegorz Celejewski
Waldemar Kamiński
0.0
7.0

KP
KP/5050.69
2710Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
1.0
1.5
KPKP/5050.37
2812Jerzy Wawrzyniak
Krystyna Wawrzyniak
3.0
0.0
KP
KP/5050.13
2949Krystian Blaut
Marek Dąbek
2.5
2.5
MPMP/4049.57
3037Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/4049.46
3136Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MPMP/4048.57
3239Piotr Stefanów
Marzena Kwiecińska-Wilk
2.0
4.0
MPMP/4047.93
3323Ilana Hammer
Stefan Hammer
6.0
6.0
IZRLB/4147.63
3428Małgorzata Węglewska
Bogdan Jeżewski
0.5
0.0
WP
LB
LB/4146.92
3546Zdzisław Reczek
Małgorzata Praszałowicz
12.0
5.0
MPMP/4045.90
3613Janina Orłowska
Marek Janota
0.5
2.0
MALB/4145.41
3727Czesława Ślaska
Włodzimierz Ślaski
0.0
0.0
MALB/4145.06
384Małgorzata Bajerska
Karol Nowak
0.0
2.5

KP
KP/5044.95
397Lucyna Gozdek
Leszek Gozdek
1.5
2.0
KPKP/5044.86
4033Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/4044.61
419Józef Palewicz
Tadeusz Rakoczy
4.0
2.5
KPKP/5043.99
4225Elżbieta Brewińska
Katarzyna Brewińska
0.0
0.0
MALB/4143.79
4350Elzbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
MPMP/4042.67
4419Marek Jaroszkiewicz
Jacek Kowalewski
2.0
2.0
MALB/4142.62
4514Zdzisława Kochanowicz
Emilia Kemuś
0.0
0.0
ZP
DS
LB/4138.53
468Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
0.5
0.0
KP
KP/5038.47
4741Jan Truniarz
Jacek Jurczyński
1.5
2.5
MPMP/4038.35
4835Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPMP/4036.06
4917Krystyna Czepułkowska
Piotr Czepułkowski
0.0
0.0
ZPLB/4134.24
5020Alicja Pers
Janina Kalinowska
0.0
0.0
MALB/4130.86

Statystyka ośrodków...