Turniej na maksy

Wtorek, 29 sierpnia 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 17NS 2 SW D8= 11032.76
15: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 18NS 3 HW D10+1 17093.10
214: M. Grodzki - J. Staniów, 10.0, DS 9NS 4 SE HJ-1 10072.41
214: M. Grodzki - J. Staniów, 10.0, DS 10NS 4 CW C6+1 15027.59
34: T. Lubas - J. Chłądowicz, 0.5, DS 19NS 4 HN SA-1 5087.93
34: T. Lubas - J. Chłądowicz, 0.5, DS 20NS 1 HW DA-3 30077.59
411: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS 23EW 2 HS H9+2 17027.59
411: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS 24EW 2 HE D10+1 14051.72
57: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 11EW 2 HN SK-5 25031.03
57: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 12EW 3 HW DA= 14065.52
69: S. Robel - W. Skonieczny, 10.0, KP/DS 13NS 2 HS C10= 11087.93
69: S. Robel - W. Skonieczny, 10.0, KP/DS 14NS 4 HS H6+1 45077.59
712: L. Kostecki - J. Drozdowski, 17.0, DS 27EW 4 HE D10+1 45094.83
712: L. Kostecki - J. Drozdowski, 17.0, DS 28EW 4 HW S4= 42039.66
816: A. Pliszczyński - W. Lubas, 10.0, DS 15EW 4 HW DJ-2 10046.55
816: A. Pliszczyński - W. Lubas, 10.0, DS 16EW 4 DN S10-1 5065.52
93: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 21NS 6 HE CQ= 98018.97
93: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 22NS 4 HS D4+1 45044.83
102: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 25EW 4 HN SQ= 42046.55
102: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 26EW 1 NTN CQ= 9037.93
116: J. Kokot - B. Okopiński, 3.5, DS 1NS 3 S xS D4-2 3000.00
116: J. Kokot - B. Okopiński, 3.5, DS 2NS 4 H xE DQ= 5906.90
1310: L. Warężak - F. Zarzecki, 22.0, DS 5EW 3 NTE C5= 40044.83
1310: L. Warężak - F. Zarzecki, 22.0, DS 6EW 3 NTW S5+1 63068.97
1413: H. Nowiński - M. Ganicz, 7.0, DS 3EW 4 SE H4-1 10060.34
1413: H. Nowiński - M. Ganicz, 7.0, DS 4EW 2 HE S2-1 10034.48
 +/--0.19
 WYNIK51.47
 MIEJSCE32