Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 13NS 4 HE CT+1 65041.73
18: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 14NS 4 SS D4= 42024.80
27: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 17NS 4 HE S9= 42051.18
27: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 18NS 5 SS HQ= 65057.87
316: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 5EW 3 NTW S9-3 1505.56
316: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 6EW 2 SW HA= 11057.87
41: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 11NS 4 SW H3+1 45028.18
41: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 12NS 4 HS DA+1 65046.85
59: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 19EW 3 DN D2-1 5031.10
59: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 20EW 3 NTN D3= 60074.02
65: S. Nadkierniczny - M. Marcinkowski, 4.0, DS 15EW 4 SW HK-1 5028.35
65: S. Nadkierniczny - M. Marcinkowski, 4.0, DS 16EW 4 SN DQ+1 45051.57
72: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 21EW 5 HE S9-1 5072.83
72: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 22EW 4 HN S6+3 51020.87
84: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 23NS 2 HW CT+2 1709.84
84: B. Radomska - J. Więcławski, 7.0, DS 24NS 3 NTN H5+3 49074.20
911: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 3EW 5 HxE SJ-1 2005.12
911: Z. Malkiewicz - A. Robak, 8.0, DS 4EW 2 SxN CK-3 80082.28
1014: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 25NS 2 SS D2+1 14089.76
1014: L. Haber - A. Sobina, 7.0, DS/OP 26NS 3 NTW S6= 60052.76
1112: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 9EW 3 SxS C3-1 10070.47
1112: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 10EW 3 NTE SK= 60063.49
1210: R. Osowski - K. Ćwik, 7.5, DS 7NS 3 NTW CT+2 6605.91
1210: R. Osowski - K. Ćwik, 7.5, DS 8NS 1 NTxW S6-2 30094.09
1315: J. Staniów - A. Czajka, 12.0, DS 1EW 4 SE D4+1 45051.18
1315: J. Staniów - A. Czajka, 12.0, DS 2EW 2 HN C5= 11040.08
 +/-
 WYNIK47.38
 MIEJSCE170