Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 159: Z. Przeginiak - W. Gąssowski, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1174: M. Kliś - T. Garbacik, 15.0, MP 29NS 3 HxS DA-2 50026.60
1174: M. Kliś - T. Garbacik, 15.0, MP 30NS 4 SxN C6-2 30093.19
2175: M. Kołton - J. Brózda, 13.0, MP 31NS 2 SN D5= 11060.80
2175: M. Kołton - J. Brózda, 13.0, MP 32NS 4 HS C9+1 45057.20
3172: T. Stryszawski - M. Kędzierski, 9.5, MP 1NS 4 SE HA+1 45048.82
3172: T. Stryszawski - M. Kędzierski, 9.5, MP 2NS 035.32
4173: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 3NS 5 HW DJ= 65019.69
4173: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 4NS 3 CxxS HA-3 16001.57
5170: W. Rybka - M. Wilczyński, 9.0, MP 5NS 4 DxW S5-2 30098.41
5170: W. Rybka - M. Wilczyński, 9.0, MP 6NS 2 SW C3-1 10060.63
6171: A. Lubojemski - M. Lankosz, 22.0, MP 7NS 3 DW C9+1 13072.83
6171: A. Lubojemski - M. Lankosz, 22.0, MP 8NS 1 NTE S4-3 15077.95
7168: Z. Burda - T. Bisping, 6.0, MP 9NS 2 SS D2-2 10029.53
7168: Z. Burda - T. Bisping, 6.0, MP 10NS 3 SxS D5-2 50051.59
8169: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 11NS 3 NTW H2+1 43046.03
8169: S. Sarat - M. Nanke, 8.0, MP 12NS 4 HS C6+1 65046.85
9167: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 13NS 3 HE DA+2 20090.16
9167: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 14NS 4 SS C5= 42024.80
10164: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP 15EW 4 SE DA+2 48097.64
10164: L. Ochał - Z. Gędłek, 7.5, MP 16EW 3 NTN DQ+2 46020.87
11165: L. Faber - R. Cieślik, 5.5, MP 17EW 4 SE D5= 42048.82
11165: L. Faber - R. Cieślik, 5.5, MP 18EW 4 SS S6+1 65042.13
12162: P. Ludwikowski - M. Krawczyk, 17.0, MP 19EW 3 SE C5= 14055.12
12162: P. Ludwikowski - M. Krawczyk, 17.0, MP 20EW 3 NTN ST-1 10094.09
13163: A. Paja - A. Wodyński, 7.0, MP 21EW 4 SN HA+1 65023.62
13163: A. Paja - A. Wodyński, 7.0, MP 22EW 4 HN S6+2 48052.76
14160: M. Praszałowicz - M. Krasowska, 9.0, MP 23EW 2 HW S5+1 14076.38
14160: M. Praszałowicz - M. Krasowska, 9.0, MP 24EW 4 SS C5+2 48051.59
 +/-
 WYNIK53.75
 MIEJSCE82