Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 133: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1129: T. Murczek - W. Ziobro, 11.0, MP/- 5EW 3 NT xE S10-1 10025.00
1129: T. Murczek - W. Ziobro, 11.0, MP/- 6EW 2 SW C6= 11057.87
2137: B. Lesiecki - A. Kuchta, 12.0, MP/- 17NS 3 NTE S9+1 43034.65
2137: B. Lesiecki - A. Kuchta, 12.0, MP/- 18NS 3 CN D7+2 15029.13
3130: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 15EW 4 SE S3-1 5028.35
3130: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 16EW 3 D xW CA-2 5009.45
4124: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 9NS 2 HE H5= 11023.62
4124: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 10NS 3 NTE DQ= 60036.51
5122: M. Kita - M. Krysa, 9.0, MP 13NS 4 HE H2= 62076.38
5122: M. Kita - M. Krysa, 9.0, MP 14NS 4 SS C10= 42024.80
6121: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP 21NS 5 HE S10+1 48017.32
6121: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP 22NS 5 CN C8+2 44010.24
7126: R. Skotarski - B. Krawczyk, 17.0, MP 19NS 1 NTW D10+1 12054.33
7126: R. Skotarski - B. Krawczyk, 17.0, MP 20NS 3 NTN D3+1 63062.99
8132: K. Banek - M. Rodzaj, 14.0, MP 23NS 2 HW C10+1 14023.62
8132: K. Banek - M. Rodzaj, 14.0, MP 24NS 4 SS H9+2 48048.41
9119: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 25EW 2 SS D2= 11051.18
9119: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 26EW 3 NTW DQ+1 63079.53
10136: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 1NS 6 S xE HA-1 10098.03
10136: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 2NS 1 NTN HJ+1 12061.51
11134: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 7NS 3 NTE H4+1 63016.93
11134: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 8NS 1 NTE H5-3 15077.95
12135: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 11EW 4 SW H3= 42035.72
12135: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 12EW 6 HS SA-1 10095.67
13127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 27EW 4 HN C9= 4206.16
13127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 28EW 4 HE D5= 42039.10
14125: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 8.0, MP 3EW 5 D xN C4-5 110099.61
14125: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 8.0, MP 4EW 4 H xN CA-2 50052.36
15138: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 29EW 2 SW HQ+1 14027.50
15138: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 30EW 1 HE D5+4 2004.11
 +/-
 WYNIK43.60
 MIEJSCE224