Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1120: Z. Wróbel - A. Stono, 13.5, MP/PK 7NS 3 NTE S2+1 63016.93
1120: Z. Wróbel - A. Stono, 13.5, MP/PK 8NS 2 HW D6-2 10033.86
2126: R. Skotarski - B. Krawczyk, 17.0, MP 11NS 3 NTE H10+1 43046.03
2126: R. Skotarski - B. Krawczyk, 17.0, MP 12NS 4 HS C7+1 65046.85
3128: A. Gałęza - K. Kapusta, 10.0, MP 13EW 4 HE H2+1 65058.27
3128: A. Gałęza - K. Kapusta, 10.0, MP 14EW 3 SS H4+1 17095.67
4136: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 19NS 3 SW CJ+1 17030.31
4136: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 20NS 3 NTS D2+2 66092.91
5134: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 25NS 1 NTN D2+1 12070.87
5134: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 26NS 4 HW H7-1 10081.10
6135: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 29EW 2 SE HK+2 17050.00
6135: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 30EW 4 HE H4+1 45059.00
7121: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP 15EW 4 SE C3= 42072.83
7121: A. Pietrucha - K. Jakubas, 10.0, MP 16EW 4 SS D6= 42084.65
8119: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 21EW 5 SN HK= 65023.62
8119: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 22EW 4 HN C3+1 45083.46
9138: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 17EW 3 NTE S2-1 5019.29
9138: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 18EW 4 SS C6= 62066.54
10123: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 23EW 2 HW SJ+1 14076.38
10123: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 24EW 4 SN D4+1 45078.17
11137: B. Lesiecki - A. Kuchta, 12.0, MP/- 5NS 3 NTE S10-3 15094.44
11137: B. Lesiecki - A. Kuchta, 12.0, MP/- 6NS 2 SE D7= 11042.13
12124: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 3EW 4 HW DJ+1 65080.31
12124: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 4EW 3 NTE S2= 60064.17
13133: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 27NS 4 HN C9= 42093.84
13133: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 28NS 4 HE D5= 42060.90
14131: M. Kuczkowski - M. Grabiec, 9.5, MP 1NS 6 H xN DA-3 5007.87
14131: M. Kuczkowski - M. Grabiec, 9.5, MP 2NS 2 HS S8+1 14078.57
15130: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 9NS PASS 064.17
15130: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 10NS 3 NTE SK+1 63013.49
 +/-
 WYNIK59.56
 MIEJSCE23