Turniej na maksy

Poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 119: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP, MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1138: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 1EW 5 SE C3+1 48087.40
1138: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 2EW PASS 064.68
2130: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 7EW 3 NTE S5= 60060.63
2130: Z. Świderek - W. Słowik, 15.0, MP 8EW 1 NTN SQ+2 15022.05
3137: B. Lesiecki - A. Kuchta, 12.0, MP/- 19NS 4 SW CJ-1 10079.53
3137: B. Lesiecki - A. Kuchta, 12.0, MP/- 20NS 3 NTN SQ-1 1005.91
4131: M. Kuczkowski - M. Grabiec, 9.5, MP 17EW 4 HE S9+2 48095.28
4131: M. Kuczkowski - M. Grabiec, 9.5, MP 18EW 2 D xW CK-3 50068.50
5125: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 8.0, MP 11NS 4 SW H3= 42064.28
5125: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 8.0, MP 12NS 4 HS C7+1 65046.85
6123: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 15NS 4 SE S8= 42027.17
6123: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 16NS 4 SS D6+1 45048.43
7122: M. Kita - M. Krysa, 9.0, MP 23NS 4 HE SA-2 20083.86
7122: M. Kita - M. Krysa, 9.0, MP 24NS 4 SS C2+2 48048.41
8127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 21NS 5 SN HK= 65076.38
8127: Z. Sacha - K. Szkołut, 6.0, MP 22NS 4 HN C3+1 45016.54
9133: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 25NS 2 SS D2= 11048.82
9133: Z. Maj - J. Dębicki, 5.0, -/SW 26NS 3 NTW DQ+1 63020.47
10120: Z. Wróbel - A. Stono, 13.5, MP/PK 27EW 3 HN C10-1 5082.25
10120: Z. Wróbel - A. Stono, 13.5, MP/PK 28EW 4 HE D5+1 45067.02
11136: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 3NS 4 HW C5+1 65019.69
11136: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 4NS 3 NTE DJ-1 10072.83
12134: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 9NS PASS 064.17
12134: A. Krysa - J. Jurkiewicz, 21.0, MP/PK 10NS 3 NTE SK+1 63013.49
13135: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 13EW 4 HE DA+2 68090.55
13135: A. Hycnar - S. Reising, 16.0, PK/MP 14EW 3 NTN C2+2 46012.99
14128: A. Gałęza - K. Kapusta, 10.0, MP 29EW 3 HS DK= 1404.11
14128: A. Gałęza - K. Kapusta, 10.0, MP 30EW 4 HE CA+1 45059.00
15126: R. Skotarski - B. Krawczyk, 17.0, MP 5EW 1 NTW S10-1 5039.29
15126: R. Skotarski - B. Krawczyk, 17.0, MP 6EW 2 SW HA-1 10039.37
 +/-
 WYNIK51.00
 MIEJSCE123