Turniej na maksy

Czwartek, 24 sierpnia 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: W. Starzyk - M. Bogucki, 0.5, MP, KOIM/248

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
123: K. Liszka - K. Kraska, 0.0, MP 15NS 2 HS C2+2 17060.33
123: K. Liszka - K. Kraska, 0.0, MP 16NS 4 HN S3-2 10068.94
225: M. Szewczyk - M. Szewczyk, 0.0, MA 19NS 3 SS CA+1 17088.33
225: M. Szewczyk - M. Szewczyk, 0.0, MA 20NS 4 SS C9= 62078.33
39: A. Bigosińska - Ł. Ciborowska, 0.0, MP 23NS 4 HW D9+2 68011.67
39: A. Bigosińska - Ł. Ciborowska, 0.0, MP 24NS 3 HW CJ= 14051.67
412: M. Fabiańczyk - F. Suwada, 0.0, MP 11NS 2 NTE CK-2 10071.38
412: M. Fabiańczyk - F. Suwada, 0.0, MP 12NS 3 DW CK= 11035.75
515: D. Florczak - S. Pawłowski, 0.0, MA 17NS 3 HS C2= 14020.00
515: D. Florczak - S. Pawłowski, 0.0, MA 18NS 3 DN C10-3 30028.33
610: K. Kowal - K. Ciborowski, 1.5, MP 13NS 5 CN H9+1 62032.18
610: K. Kowal - K. Ciborowski, 1.5, MP 14NS 3 NTW D6+2 4600.06
726: A. Basiura - G. Kroner, 0.0, MP 1EW 4 SS DJ= 42024.17
726: A. Basiura - G. Kroner, 0.0, MP 2EW 2 HE D4+2 17063.78
816: J. Zatorski - J. Dziuba, 2.5, MA 7EW 4 H xE SA-1 20041.39
816: J. Zatorski - J. Dziuba, 2.5, MA 8EW 4 DS C2-2 10058.61
920: W. Gut - P. Hermansdorfer, 0.5, MP/SL 25EW 4 SS H4-2 10090.00
920: W. Gut - P. Hermansdorfer, 0.5, MP/SL 26EW 3 NTE SA-2 20010.00
1019: J. Grodzka - Ł. Słuszniak, 1.5, LU/MP 5EW 3 SE HK+2 20022.44
1019: J. Grodzka - Ł. Słuszniak, 1.5, LU/MP 6EW 4 HW D6-1 10015.56
117: L. Cichoń - A. Warunek, 0.0, MP 21EW 3 SE DA= 14076.67
117: L. Cichoń - A. Warunek, 0.0, MP 22EW 3 NTS SQ-2 10088.33
1214: M. Paluczek - F. Kłonowski, 0.0, 3NS 1 SS C10+3 17081.00
1214: M. Paluczek - F. Kłonowski, 0.0, 4NS 4 SS H8+2 68055.34
1317: S. Ochoński - M. Rogala, 1.0, MP 9EW 4 HW DJ-3 3009.02
1317: S. Ochoński - M. Rogala, 1.0, MP 10EW 4 SS D9= 62042.87
 +/-
 WYNIK47.16
 MIEJSCE39