Turniej na maksy

Czwartek, 24 sierpnia 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: M. Fabiańczyk - F. Suwada, 0.0, MP, KOIM/248

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: P. Pyrak - A. Shindler, 1.0, MA/MP 5EW 4 SE HK= 42031.06
111: P. Pyrak - A. Shindler, 1.0, MA/MP 6EW 3 HE S2-1 10015.56
224: M. Dworak - R. Ziobro, 0.0, MP 7EW 5 CS HJ-2 20099.94
224: M. Dworak - R. Ziobro, 0.0, MP 8EW 3 C xN C2-1 10058.61
322: M. Stasik - Ł. Kasperczyk, 2.5, MP 9EW 4 HW SA-1 10039.31
322: M. Stasik - Ł. Kasperczyk, 2.5, MP 10EW 5 HN D2= 65016.15
421: W. Starzyk - M. Bogucki, 0.5, MP 11EW 2 NTE CK-2 10028.62
421: W. Starzyk - M. Bogucki, 0.5, MP 12EW 3 DW CK= 11064.25
518: K. Borek - K. Kiraga, 1.5, MA 13EW 4 SN C9+3 71039.31
518: K. Borek - K. Kiraga, 1.5, MA 14EW 4 HE D10-1 5048.28
613: H. Nowakowski - D. Steffen, 0.0, 15EW PASS 068.94
613: H. Nowakowski - D. Steffen, 0.0, 16EW 2 SW C6+2 17058.61
78: A. Kuśnierz - J. Chrabąszcz, 0.0, MP 17EW 5 CN D2-3 150100.00
78: A. Kuśnierz - J. Chrabąszcz, 0.0, MP 18EW 1 NTW DK+2 15010.00
820: W. Gut - P. Hermansdorfer, 0.5, MP/SL 19EW 3 SS HJ+1 17011.67
820: W. Gut - P. Hermansdorfer, 0.5, MP/SL 20EW 3 NTS DA= 60046.67
916: J. Zatorski - J. Dziuba, 2.5, MA 21EW 3 SE DA-1 5036.67
916: J. Zatorski - J. Dziuba, 2.5, MA 22EW 3 NTS S7-1 5066.67
1026: A. Basiura - G. Kroner, 0.0, MP 23EW 4 HW D9+2 68088.33
1026: A. Basiura - G. Kroner, 0.0, MP 24EW 4 SW CJ= 42081.67
1123: K. Liszka - K. Kraska, 0.0, MP 25EW 3 NTN D4-1 5085.00
1123: K. Liszka - K. Kraska, 0.0, MP 26EW 1 SS DJ+1 11043.33
129: A. Bigosińska - Ł. Ciborowska, 0.0, MP 1EW 4 HE CA+1 45096.50
129: A. Bigosińska - Ł. Ciborowska, 0.0, MP 2EW 2 HE SA+2 17063.78
1315: D. Florczak - S. Pawłowski, 0.0, MA 3EW 1 SS C10+2 14048.28
1315: D. Florczak - S. Pawłowski, 0.0, MA 4EW 4 SN HQ+2 68044.66
 +/-
 WYNIK53.53
 MIEJSCE21