Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 16 stycznia 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
134Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
2.5
7.0
MPMP/4149.1517
227Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
2.0
PK
MP
MP/4146.3116
325Marek Ciszewski
Ryszard Makuch
2.5
4.0
DSDS/7245.3514
42Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
2.5
4.0
DSDS/673.6042.1913
57Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/673.6033.2611
633Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MPMP/4130.629
719Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
2.5
4.0
DSDS/7228.038
826Jarosław Molenda
Zdzisław Patreuha
7.0
2.5
DSDS/7226.016
910Leszek Haber
Zdzisław Malkiewicz
4.0
2.5
DSDS/673.6023.825
109Jerzy Gładysz
Ryszard Rolka
12.0
4.0
DSDS/673.6021.484
1143Marek Surmiak
Piotr Markiewicz
4.0
4.0
MPMP/4120.804
1235Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
PKMP/4119.503
1336Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
4.0
MPMP/4118.913
1428Wojciech Krawczyk
Krzysztof Ziewacz
2.0
4.0
MPMP/4118.723
1540Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.0
4.0
MPMP/4118.212
165Tomasz Koźlecki
Mariusz Kowalczyk
2.5
4.0
DSDS/673.6014.962
1724Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/7211.492
186Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
4.0
4.0
DSDS/673.606.582
1929Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
2.5
7.0
MPMP/416.541
2018Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
2.5
DSDS/724.271
214Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/673.603.561
228Aleksander Czajka
Bronisław Baran
7.0
7.0
DSDS/673.970.881
2313Marcin Motykiewicz
Dariusz Marczak
2.0
4.0
DSDS/670.54
2431Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/41-2.29
2516Barbara Radomska
Ryszard Korpalski
2.5
1.5
DSDS/67-2.98
2612Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DSDS/67-6.54
2723Marek Drecki
Dorota Kwintkiewicz
7.0
2.0
DSDS/72-7.61
2837Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/41-9.29
2942Witold Petryszyn
Wojciech Garncarz
2.0
1.5
MPMP/41-9.94
303Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
1.0
2.5
DSDS/673.60-11.35
3117Piotr Rapacki
Jan Kulczycki
1.0
0.5
DSDS/72-14.82
3230Andrzej Broda
Robert Mostek
12.0
2.5
MPMP/41-20.53
3322Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.0
DSDS/72-20.64
3444Stanisław Górowski
Jan Prewendowski
1.0
4.0
MPMP/41-24.77
351Loretta Kałwa
Agnieszka Chudy
1.5
2.5
DSDS/673.60-26.68
3632Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPMP/41-0.19-29.21
3715Stanisław Kosowski
Andrzej Suchodolski
5.0
2.5
USA
DS
DS/67-30.26
3814Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
2.5
DSDS/67-33.09
3921Janusz Kozioł
Andrzej Suder
1.5
0.0
DS
DS/72-33.80
4038Piotr Wzorek
Jakub Lenkiewicz
2.0
0.0
MPMP/41-34.54
4139Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
0.0
0.0
MP/41-0.19-35.74
4220Ireneusz Ślęzak
Jerzy Brandt
0.0
0.0
DS
DS/72-38.27
4341Aneta Jaworska
Roman Żurowski
1.0
0.0
MP
MP/41-68.84

Statystyka ośrodków...