Turniej na maksy

Wtorek, 22 sierpnia 2017

Wyniki z 10 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1116Julian Lassota
Edmund Gabryś
12.0
5.0
SLSL/5370.2816
229Kinga Kowal
Konrad Ciborowski
1.0
0.5
MPKOIM/248-0.6368.1916
370Andrzej Prasalski
Marian Urwanowicz
7.0
9.0
PDPD/14163.2015
4117Zdzisław Krzemiński
Mirosław Zieliński
12.0
13.0
SLSL/5362.7315
5113Jan Pudlik
Andrzej Czech
9.0
13.0
SLSL/5361.9214
688Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
5.0
5.0
PMPM/29961.7614
7130Ryszard Białkiewicz
Tomasz Powęzka
4.0
1.5
WPWP/25461.6013
820Julia Grodzka
Aron Shindler
1.5
1.0
LU
MP
KOIM/24861.1913
931Karolina Kowalska
Dominik Rajtar
1.5
1.5
MA
MP
KOIM/24960.7912
1048Kazimierz Ligęza
Jarosław Żurawski
5.0
4.0
KPKP/5060.6112
1197Tadeusz Kois
Szymon Krzyżaniak
2.0
0.0
SLSL/10560.2311
12101Tadeusz Parylak
Janusz Szwajkosz
5.0
3.0
SLSL/5359.8211
1328Laura Cichoń
Marcel Fabiańczyk
0.0
0.0
MPKOIM/24859.6810
14127Piotr Surdyk
Robert Ciesielski
2.5
2.5
WPWP/25459.2410
156Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/29858.979
1680Magdalena Niebuda
Artur Toeplitz
2.0
5.0
PMPM/29958.329
1774Władysław Szałkiewicz
Mirosław Morchat
4.0
5.0
PDPD/14157.738
1835Joanna Kokot
Radosław Ziobro
1.5
0.0
DS
MP
KOIM/24957.528
19125Janusz Kopras
Jerzy Rodziewicz
3.0
5.0
WPWP/25456.647
2017Gabriela Kroner
Jakub Zatorski
0.0
1.5
MP
MA
KOIM/248-0.5856.627
21102Korneliusz Kempa
Dariusz Potuszyński
3.0
3.0
SLSL/5356.556
2241Wojciech Giżyński
Stanisław Łański
5.0
9.0
KPKP/5056.196
2377Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
5.0
5.0
PDPD/14155.795
2451Stefan Pigla
Stanisław Ciesielski
5.0
5.0
KPKP/5055.775
2540Michał Stasik
Adrian Bakalarz
1.0
7.0
MP
SL
KOIM/24955.764
2693Leszek Uryga
Jerzy Paszylk
0.0
0.0

SL
SL/10555.614
273Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/29855.534
2834Jakub Dziuba
Rafał Skalny
1.0
0.0
MA
MP
KOIM/24955.513
2990Jan Klapkowski
Jan Maciejewski
7.0
9.0
PMPM/29954.653
30126Zdzisław Wawrzyniak
Włodzimierz Bąk
3.0
5.0
WPWP/25454.613
319Lech Kostecki
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/29854.413
3285Józef Idczak
Marek Szymborski
7.0
3.0
PMPM/29954.383
33121Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WPWP/25454.363
3455Halina Pientka
Bogdan Zieliński
2.5
5.0
KPKP/5054.113
3567Jarosław Roszczenko
Bogusław Kozakiewicz
2.5
0.5
PDPD/14153.793
3675Zofia Wasilewska
Wojciech Szamotowicz
0.5
0.0
PD
PD/14153.533
3710Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
3.0
2.5
DSDS/29853.443
3862Bogdan Piasecki
Jerzy Kozłowski
11.0
3.0
MPMP/4553.223
39109Paweł Korombel
Wojciech Wnętrzak
5.0
2.0
SLSL/5353.213
405Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/29853.212
4132Szymon Pawłowski
Przemysław Kurzak
0.0
2.5
MA
OP
KOIM/24953.012
4291Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
3.0
5.0
PMPM/29953.012
4360Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4552.802
4426Karolina Borek
Łukasz Kasperczyk
0.0
1.5
MA
MP
KOIM/248-0.6352.772
4527Alicja Bigosińska
Marcin Dworak
0.0
0.0
MPKOIM/24852.752
467Franciszek Zarzecki
Lech Warężak
13.0
9.0
DSDS/29852.652
4757Piotr Polek
Władysław Uryga
1.5
3.0
MPMP/4552.632
4844Lucyna Gozdek
Leszek Gozdek
1.5
2.0
KPKP/5052.632
4994Aleksander Sejud
Antoni Szopa
9.0
0.0
OP
SL/10552.502
5016Łucja Ciborowska
Karol Kraska
0.0
0.0
MPKOIM/24852.042
5187Jan Kamiński
Zygmunt Mikołajczyk
5.0
3.0
PMPM/29951.901
5249Czesław Bury
Józef Palewicz
4.0
4.0
KPKP/5051.781
5379Adam Derwiński
Jacek Terlecki
3.0
5.0
PMPM/29951.751
5411Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
KP
DS
DS/29851.561
55129Jerzy Stefanowski
Leszek Zembrowski
4.0
4.0
WPWP/25451.451
5612Barbara Radomska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/29851.211
5799Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPSL/10550.871
5847Marek Skonieczny
Edmund Więckowski
0.5
1.0
KPKP/5050.761
5964Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
4.0
MPMP/4550.081
6078Robert Barankiewicz
Marian Krasowski
1.5
7.0
LD
PD
PD/14150.001
6166Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.5
2.5
PDPD/14149.801
6218Anna Basiura
Łukasz Słuszniak
0.0
0.0
MPKOIM/24849.781
6325Alicja Kuśnierz
Wojciech Starzyk
0.0
0.0
MPKOIM/24849.78
64111Anna Wszelaczyńska (A)
Jan Wszelaczyński
0.0
0.0
SL/5349.70
6556Krystyna Wawrzyniak
Jerzy Wawrzyniak
0.0
3.0

KP
KP/5049.69
66122Lidia Gapińska
Włodzimierz Kwiatkowski
1.5
12.0
WPWP/25449.60
6773Roman Kruk
Adam Szempliński
7.0
5.0
PDPD/14149.40
6898Agnieszka Pietrzyk
Artur Głowacki
5.0
2.0
OP
SL
SL/10549.29
6986Andrzej Kąca
Andrzej Rutkiewicz
3.0
4.0
PMPM/29949.16
7022Kamila Kiraga
Mikołaj Bogucki
1.5
0.5
MA
MP
KOIM/24848.99
7181Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.0
PMPM/29948.80
728Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/29848.79
73110Zbigniew Durczyński
Tomasz Skowron
2.0
2.0
SLSL/5348.26
7437Dominika Ocylok
Dominik Florczak
2.0
0.0
DS
MA
KOIM/24947.79
7568Andrzej Raczkowski
Jan Bojaryn
5.0
5.0
PDPD/14147.63
7659Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MPMP/4547.57
7746Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
1.5
1.0
KPKP/5047.43
7858Jacek Zając
Leszek Margasiński
11.0
1.5
MPMP/4547.41
7942Andrzej Karczewski
Tadeusz Rakoczy
3.0
2.5
KPKP/5047.19
8082Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
1.5
2.5
PMPM/29946.98
811Rafał Osowski
Krzysztof Obłój
2.5
4.0
DSDS/29846.77
8243Henryk Adamski
Arnold Borkowski
0.0
0.0
KP/5046.72
832Stanisław Korona
Stanisław Greszta
3.0
1.5
DS
OP
DS/29846.70
8445Małgorzata Bajerska
Danuta Żmudzka
0.0
0.0
KP/5046.48
8561Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4546.29
8652Grzegorz Celejewski
Ryszard Kurpios
0.0
1.5

KP
KP/5046.13
87104Jewgienij Raev (A)
Janusz Łobos
0.0
0.0
SL/5346.02
88112Zofia Rożniatowska
Henryk Bulanda
4.0
2.5
SLSL/5345.80
89124Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WPWP/25445.49
9092Marzena Banach
Barbara Boros
1.5
2.0
PMPM/29945.27
9153Wacław Danilczuk
Mieczysław Romanowski
5.0
2.5
KPKP/5045.22
9295Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.0
0.0
OPSL/10545.21
93107Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SLSL/5345.05
944Marian Ganicz
Henryk Nowiński
3.0
4.0
DSDS/29844.99
9533Stanisław Ochoński
Mateusz Rogala
0.5
0.5
MPKOIM/24944.78
9671Małgorzata Olesiuk
Barbara Mikłaszewicz
0.0
0.0
PD/14144.22
97128Przemysław Nowakowski
Ryszard Nowicki
2.5
4.0
WPWP/254-0.5644.10
9872Jan Blaszko
Piotr Tyszuk
0.0
0.0
PD/14143.88
9930Julia Chrabąszcz
Paweł Hermansdorfer
0.0
0.5
MP
SL
KOIM/24843.62
10039Anna Skalny
Piotr Pyrak
0.5
0.0
MP
MA
KOIM/24943.34
10184Zbigniew Rokicki
Gerd Schroeder
1.5
6.0
PM
GER
PM/29943.15
102106Jacek Kamiński
Andrzej Zabiegała (A)
1.0
0.0
SL
SL/5343.12
103118Janusz Skirło
Janusz Jabłoński
2.5
2.5
SLSL/5343.09
104123Roman Sadowski
Jolanta Materniak
2.5
2.0
WPWP/25442.56
10589Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPM/29942.46
10665Janusz Galewski
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PDPD/14141.42
10736Kamil Liszka
Wiktor Gut
0.0
0.0
MPKOIM/24941.34
10823Hanna Cudak
Hubert Nowakowski
0.0
0.0
KOIM/24841.21
109120Małgorzata Węglewska
Roman Wojciechowski
0.5
0.0
WPWP/254-0.1940.71
110108Bogusław Przybysz
Bogdan Bednarski
1.0
1.0
SLSL/5340.14
11124Milena Szewczyk
Maciej Szewczyk
0.0
0.0
MAKOIM/24839.43
11238Mikołaj Paluczek
Franek Kłonowski
0.0
0.0
KOIM/24939.42
11350Leszek Waszak
Piotr Budzyński
1.0
0.0
WP
PM
KP/5038.97
114119Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WPWP/25438.89
11519Agata Warunek
Filip Suwada
0.0
0.0
MPKOIM/24838.39
11683Edward Janusz
Andrzej Szyndler
0.0
0.0
PMPM/299-0.1938.23
117105Elżbieta Król (A)
Krzysztof Bero
0.0
0.0
SL/5338.05
11869Henryk Stecewicz
Wiesław Lerman
3.0
0.0
PD
PD/14137.47
119114Stanisław Bujdo
Janusz Sibik
3.0
0.5
SLSL/53-14.0037.29
12096Roman Głodek
Wacław Nowicki
0.0
0.0
SL/10536.29
12113Teresa Lubas
Paweł Dąbrowski
0.0
0.0
DS
 
DS/29832.98
122103Helena Gołębiowska
Tadeusz Szpak
1.5
2.5
SLSL/5332.68
12321Zuzanna Bilińska
Dawid Steffen
0.0
0.0
KOIM/24832.37

Statystyka ośrodków...