Turniej na maksy

Piątek, 18 sierpnia 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 32: K. Kowalska - P. Pyrak, 1.5, MA, KOIM/248

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
135: A. Kowal - K. Kraska, 7.0, MP 19NS 5 D xN C2-1 10062.07
135: A. Kowal - K. Kraska, 7.0, MP 20NS 3 NTE DJ-3 30079.31
233: A. Warunek - G. Kroner, 0.0, MP 21NS 4 HN DK-2 20022.41
233: A. Warunek - G. Kroner, 0.0, MP 22NS 4 SN C6-2 1008.62
331: Ł. Ciborowska - A. Bigosińska, 0.0, MP 23NS 2 SS H3-1 10069.62
331: Ł. Ciborowska - A. Bigosińska, 0.0, MP 24NS 1 CW SJ+5 17096.55
428: P. Hermansdorfer - K. Liszka, 0.5, SL/MP 25NS 4 DS SA= 13075.86
428: P. Hermansdorfer - K. Liszka, 0.5, SL/MP 26NS 4 HS S7= 62081.03
526: Ł. Słuszniak - P. Kurzak, 2.5, MP/OP 1NS 5 CN D7= 40056.90
526: Ł. Słuszniak - P. Kurzak, 2.5, MP/OP 2NS 3 HS D10-2 20031.03
624: T. Kopka - J. Zatorski, 4.0, MA 3NS 3 SW DA-1 10013.79
624: T. Kopka - J. Zatorski, 4.0, MA 4NS 3 SN HA= 14074.14
722: Z. Bilińska - H. Cudak, 0.0, 5NS 1 DS S5+1 9086.21
722: Z. Bilińska - H. Cudak, 0.0, 6NS 3 HN DK-3 15063.79
820: F. Suwada - M. Fabiańczyk, 0.0, MP 7NS 3 NTW C10= 60060.34
820: F. Suwada - M. Fabiańczyk, 0.0, MP 8NS 4 CN D6+1 15093.10
918: J. Kokot - D. Florczak, 1.5, DS/MA 9NS 4 DS HA-2 10037.93
918: J. Kokot - D. Florczak, 1.5, DS/MA 10NS 2 HW D10+1 14015.52
1016: H. Nowakowski - D. Steffen, 0.0, 11EW 2 SE H3+1 14089.66
1016: H. Nowakowski - D. Steffen, 0.0, 12EW 4 DE S10+3 19025.86
1140: R. Ziobro - M. Dworak, 0.0, MP 13EW 3 H xE C4-1 20020.69
1140: R. Ziobro - M. Dworak, 0.0, MP 14EW 4 CE C4+3 19075.86
1239: M. Szewczyk - M. Szewczyk, 0.0, MA 15EW 5 DW HJ= 40082.76
1239: M. Szewczyk - M. Szewczyk, 0.0, MA 16EW 3 NTE D8-1 10010.34
1337: S. Ochoński - M. Rogala, 1.0, MP 17EW 3 NTW D10-1 5022.41
1337: S. Ochoński - M. Rogala, 1.0, MP 18EW 4 HW S3= 42043.10
 +/-
 WYNIK53.80
 MIEJSCE20