Turniej na maksy

Wtorek, 15 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
129Dominik Rajtar
Aron Shindler
1.5
1.0
MPKOIM/24866.597
27Michał Stasik
Robert Różak
1.0
5.0
MPKOIM/24861.887
318Dominik Florczak
Jakub Zatorski
0.0
1.5
MAKOIM/24861.466
421Wojciech Starzyk
Łukasz Słuszniak
0.0
0.0
MPKOIM/24861.206
510Kinga Kowal
Konrad Ciborowski
1.0
0.5
MPKOIM/24860.045
66Janusz Drozdowski
Samuel Bałdysz
12.0
4.0
DSDS/29859.014
736Aleksander Sejud
Witold Białas
9.0
5.0
OPOP/10558.194
830Wiktor Gut
Mikołaj Bogucki
0.0
0.5
MPKOIM/24857.383
937Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
5.0
5.0
OPOP/10557.303
108Mateusz Rogala
Stanisław Ochoński
0.5
0.5
MPKOIM/24857.242
1147Robert Ciesielski
Roman Sadowski
2.5
2.0
WPWP/25457.072
1240Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPOP/10555.982
1331Tomasz Kopka
Piotr Pyrak
2.5
0.0
MAKOIM/24855.242
143Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DSDS/29854.972
1528Jakub Dziuba
Szymon Pawłowski
1.0
0.0
MAKOIM/24854.301
1634Katarzyna Rębisz
Lech Rębisz
1.5
1.5
DSKOIM/24854.041
1727Agnieszka Wierzbowska
Andrzej Hermansdorfer
0.0
7.0

SL
KOIM/24853.251
1850Ryszard Białkiewicz
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/25452.601
195Bartłomiej Okopiński
Robert Księżopolski
2.0
4.0
DSDS/298-0.1752.031
2014Gabriela Kroner
Anna Basiura
0.0
0.0
MPKOIM/24851.821
2115Kamila Kiraga
Karolina Borek
1.5
0.0
MAKOIM/24851.341
2225Kamil Liszka
Paweł Hermansdorfer
0.0
0.0
MP
KOIM/24851.241
2326Szymon Drzazga
Adrian Bakalarz
0.0
7.0
SLKOIM/24850.381
2444Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0

SL
OP/10549.191
2535Artur Głowacki
Krzysztof Góra
2.0
7.0
SL
OP
OP/10549.15
2612Marcin Dworak
Radosław Ziobro
0.0
0.0
MPKOIM/24848.40
2746Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/25448.21
2813Alicja Kuśnierz
Laura Cichoń
0.0
0.0
MPKOIM/24847.89
2939Michał Witkowski
Michał Kaleta
4.0
3.0
OP
SL
OP/10547.80
3043Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10547.72
312Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29847.69
3238Jacek Radomski
Tomasz Pawełczyk
9.0
2.5
SLOP/10547.67
3345Jerzy Kamiński
Alicja Stefanowska
2.5
3.0
WPWP/25447.27
3422Anna Skalny
Rafał Skalny
0.5
0.0
MPKOIM/24845.90
3524Rafał Powałka
Michał Powałka
0.0
1.0

PD
KOIM/24845.28
361Marcin Motykiewicz
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DSDS/29845.27
3748Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.0
WPWP/25444.85
3823Julia Chrabąszcz
Karol Kraska
0.0
0.0
MPKOIM/24844.11
399Przemysław Kurzak
Maciej Szewczyk
2.5
0.0
OP
MA
KOIM/24843.82
4033Julia Grodzka
Filip Suwada
1.5
0.0
LU
MP
KOIM/24843.06
4119Mikołaj Paluczek
Franek Kłonowski
0.0
0.0
KOIM/24842.31
4217Alicja Bigosińska
Łucja Ciborowska
0.0
0.0
MPKOIM/24842.01
434Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.5
DSDS/29840.86
4411Agata Warunek
Marcel Fabiańczyk
0.0
0.0
MPKOIM/24838.11
4516Milena Szewczyk
Karolina Kowalska
0.0
1.5
MAKOIM/24837.55
4641Kazimierz Donder
Roman Głodek
0.0
0.0
SL
OP/10537.01
4720Dawid Steffen
Hubert Nowakowski
0.0
0.0
KOIM/24826.40

Statystyka ośrodków...