Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP

Oglądasz wyniki par z ośrodka KOIM/313
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pklpdf
691Zbigniew Armata
Ryhor Abramovich
2.0
2.0
DS
SW
KOIM/31366.56901465
7112Piotr Radzikowski
Witold Stachnik
9.0
7.0
MPKOIM/31366.33881460
9108Michał Wróbel
Maciej Kędzierski
5.0
2.5
OP
MP
KOIM/31365.08841450
13100Agnieszka Pietrzyk
Mariana Hernandez
5.0
1.5
OP
MA
KOIM/31363.19761430
1587Szymon Superson
Oskar Tokarczuk
1.5
1.5
MP
DS
KOIM/31362.96721420
2297Dariusz Sterniczuk
Aleks Bukat
5.0
0.0
PD
DS
KOIM/31362.38581385
3298Wojciech Okuniewski
Michał Kaleta
2.0
3.0
PM
SL
KOIM/31361.01381335
4299Natalia Staroń
Kacper Wieczorkowski
1.0
1.5
MPKOIM/31360.59181285
54116Szymon Ciosek
Tomasz Ustrzycki
1.0
1.0
MPKOIM/31359.191228
8186Szymon Armata
Ryszard Rosikiewicz
1.0
1.0
DSKOIM/31357.721120
136110Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
4.0
4.0
PDKOIM/31355.61900
149102Sebastian Zimorski
Marek Gogołowicz
0.0
2.0
DS
SL
KOIM/31355.17848
186113Marta Armuła
Julia Grodzka
1.0
1.5
MP
LU
KOIM/31353.97700
19588Paweł Świątkowski
Tymoteusz Zaborowski
0.0
0.5
DSKOIM/31353.80664
209115Adrian Bakalarz
Tomasz Pawełczyk
7.0
2.5
SLKOIM/31353.29608
22193Patryk Klim
Halina Perkowska
0.0
0.5
PDKOIM/31352.92560
22396Dominik Caus
Aleksander Pietrow
1.5
1.0
SL
MP
KOIM/31352.89552
225103Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
0.5
1.5
DS
MP
KOIM/31352.85544
24990Grzegorz Walczewski
Wiktor Pantak
1.5
1.5
SLKOIM/31352.06457
27194Michał Mirecki
Hieronim Dzieślewski
1.5
1.5
MPKOIM/31351.27391
274118Michalina Krysiak
Jeremi Mazur
0.5
1.5
PM
MP
KOIM/31351.22382
426114Mateusz Krzemyk
Aron Shindler
1.5
1.0
MPKOIM/31346.48176
457109Michał Kuczkowski
Mikołaj Bogucki
2.5
0.5
MPKOIM/31344.90145
46892Julia Redzimska
Martin Kaleta
0.0
1.0
PM
SL
KOIM/31344.34134
490104Kacper Kwiatkowski
Jakub Ryczan
0.0
0.5
PM
SL
KOIM/31343.23112
517105Mirosława Stachura
Aleksander Skiepko
0.5
0.0
DS
KOIM/31342.0385
564117Dominik Rajtar
Konrad Nosal
1.5
0.5
MPKOIM/31338.3138
579101Kamil Lemke
Bartosz Marszałek
0.0
0.0
PMKOIM/31336.6423
580106Oliwia Żygowska
Piotr Hiller
0.0
0.0
PMKOIM/31336.4622
583111Michał Padlewski
Cezary Batóg
0.0
0.0

ZP
KOIM/31335.5419
58595Piotr Gołąbek
Bartek Drabiński
0.0
0.5
PMKOIM/31335.0517
598107Miłosz Sawośko
Wiktor Skiepko
0.0
0.0
KOIM/31330.084
59985Bartosz Małyszko
Natalia Szoka
0.0
0.0
KOIM/31329.013
60089Dawid Friedrich
Michał Husarek
0.0
0.0
PMKOIM/31327.872

Statystyka ośrodków...