Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 99: N. Staroń - K. Wieczorkowski, 2.5, MP, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
189: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 13EW 3 SE C9+1 17068.93
189: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 14EW 3 DE C6-2 10050.18
189: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 15EW 3 NTW H4+2 46071.78
290: G. Walczewski - W. Pantak, 3.0, SL 19EW 3 HE DA= 14094.82
290: G. Walczewski - W. Pantak, 3.0, SL 20EW 2 SS H6-1 10027.86
290: G. Walczewski - W. Pantak, 3.0, SL 21EW 4 HN S4= 62049.46
391: Z. Armata - R. Abramovich, 4.0, DS/SW 25EW 1 NTS H9+2 15066.55
391: Z. Armata - R. Abramovich, 4.0, DS/SW 26EW 2 SW HK+1 14027.11
391: Z. Armata - R. Abramovich, 4.0, DS/SW 27EW 3 DS H9-3 15052.99
492: J. Redzimska - M. Kaleta, 1.0, PM/SL 31EW 3 NTW D5+1 43088.21
492: J. Redzimska - M. Kaleta, 1.0, PM/SL 32EW 2 HE H4+2 17085.12
492: J. Redzimska - M. Kaleta, 1.0, PM/SL 33EW 2 SW C9= 11097.92
593: P. Klim - H. Perkowska, 0.5, PD 4EW 4 HN CA+1 65061.21
593: P. Klim - H. Perkowska, 0.5, PD 5EW 3 CE DK+1 13082.79
593: P. Klim - H. Perkowska, 0.5, PD 6EW 5 CN D5= 40026.63
694: M. Mirecki - H. Dzieślewski, 3.0, MP 10EW 3 SE SJ= 14018.49
694: M. Mirecki - H. Dzieślewski, 3.0, MP 11EW 3 H xN CA-2 30092.20
694: M. Mirecki - H. Dzieślewski, 3.0, MP 12EW 3 NTN D3-1 10085.41
795: P. Gołąbek - B. Drabiński, 0.5, PM 16EW 1 SW H10+1 11095.16
795: P. Gołąbek - B. Drabiński, 0.5, PM 17EW 3 NTN H7-1 5067.50
795: P. Gołąbek - B. Drabiński, 0.5, PM 18EW 3 NTN H10= 60043.55
885: B. Małyszko - N. Szoka, 0.0, 22NS 3 NTS DA+1 43097.33
885: B. Małyszko - N. Szoka, 0.0, 23NS 4 SS C2+2 68070.11
885: B. Małyszko - N. Szoka, 0.0, 24NS 1 NTS S2+1 12099.82
986: S. Armata - R. Rosikiewicz, 2.0, DS 28NS 3 SE CA+1 17056.32
986: S. Armata - R. Rosikiewicz, 2.0, DS 29NS 2 SW C4+2 17041.49
986: S. Armata - R. Rosikiewicz, 2.0, DS 30NS 4 HN DK-1 5028.52
1087: S. Superson - O. Tokarczuk, 3.0, MP/DS 1NS 4 HS S8+2 48049.29
1087: S. Superson - O. Tokarczuk, 3.0, MP/DS 2NS 4 SW C5+2 4801.60
1087: S. Superson - O. Tokarczuk, 3.0, MP/DS 3NS 3 NTS DQ+4 52019.40
 +/-
 WYNIK60.59
 MIEJSCE42