Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 98: W. Okuniewski - M. Kaleta, 5.0, PM/SL, KOIM/313

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
186: S. Armata - R. Rosikiewicz, 2.0, DS 4EW 4 HN SA+2 68027.76
186: S. Armata - R. Rosikiewicz, 2.0, DS 5EW 3 SN HA-1 10070.43
186: S. Armata - R. Rosikiewicz, 2.0, DS 6EW 3 SS D10-1 5077.17
287: S. Superson - O. Tokarczuk, 3.0, MP/DS 10EW 4 SE HA= 62068.13
287: S. Superson - O. Tokarczuk, 3.0, MP/DS 11EW 4 DE CJ+1 15086.17
287: S. Superson - O. Tokarczuk, 3.0, MP/DS 12EW 3 C xW SK-2 30057.83
388: P. Świątkowski - T. Zaborowski, 0.5, DS 16EW 3 HS SK= 14034.77
388: P. Świątkowski - T. Zaborowski, 0.5, DS 17EW 3 NTN DJ= 40013.75
388: P. Świątkowski - T. Zaborowski, 0.5, DS 18EW 3 NTN C6-1 10090.50
489: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 22EW 3 DS H4-1 5085.41
489: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 23EW 3 HW C3= 14097.51
489: D. Friedrich - M. Husarek, 0.0, PM 24EW 2 SW C6+2 17083.33
590: G. Walczewski - W. Pantak, 3.0, SL 28EW 4 C xS S4= 7103.98
590: G. Walczewski - W. Pantak, 3.0, SL 29EW 2 SW C5+2 17058.51
590: G. Walczewski - W. Pantak, 3.0, SL 30EW 3 NTS D6= 40022.57
691: Z. Armata - R. Abramovich, 4.0, DS/SW 1EW 4 HS C3+1 45088.25
691: Z. Armata - R. Abramovich, 4.0, DS/SW 2EW 3 NTE S6-1 5036.66
691: Z. Armata - R. Abramovich, 4.0, DS/SW 3EW 3 NTS S6+4 52080.60
792: J. Redzimska - M. Kaleta, 1.0, PM/SL 7EW 2 HN CA-1 10038.39
792: J. Redzimska - M. Kaleta, 1.0, PM/SL 8EW 6 SE CK-2 1006.94
792: J. Redzimska - M. Kaleta, 1.0, PM/SL 9EW 4 SS DK= 42055.32
893: P. Klim - H. Perkowska, 0.5, PD 13NS 5 C xN S2= 75098.57
893: P. Klim - H. Perkowska, 0.5, PD 14NS 3 D xE S8-2 30081.96
893: P. Klim - H. Perkowska, 0.5, PD 15NS 5 CW H8-1 5095.18
994: M. Mirecki - H. Dzieślewski, 3.0, MP 19NS 3 NTS H3= 40090.71
994: M. Mirecki - H. Dzieślewski, 3.0, MP 20NS 3 CW SA= 11056.43
994: M. Mirecki - H. Dzieślewski, 3.0, MP 21NS 3 NTS S3+1 63080.82
1095: P. Gołąbek - B. Drabiński, 0.5, PM 25NS 3 NTN HQ+1 43082.92
1095: P. Gołąbek - B. Drabiński, 0.5, PM 26NS 3 NTW DJ= 60049.12
1095: P. Gołąbek - B. Drabiński, 0.5, PM 27NS 2 S xE H3+1 57010.56
 +/-
 WYNIK61.01
 MIEJSCE32