Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 497: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2475: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM 4EW 3 NTS D7+1 63074.73
2475: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM 5EW 3 SN C4-1 10070.43
2475: G. Probola - J. Rogowski, 29.0, WM 6EW 3 SS DT-2 10088.95
3476: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 10EW 4 SE C5= 62068.13
3476: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 11EW 3 NTE HA+2 46097.52
3476: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 12EW 4 SN D4-1 10085.41
4482: P. Mazur - R. Kłusowski, 10.0, WM 16EW 3 HS SA= 14034.77
4482: P. Mazur - R. Kłusowski, 10.0, WM 17EW 3 NTN D5+1 4304.82
4482: P. Mazur - R. Kłusowski, 10.0, WM 18EW 4 SS HK= 62032.08
5481: L. Krutelewicz - J. Krzemieńska, 9.0, WM 22EW 1 NTW HT-1 10055.34
5481: L. Krutelewicz - J. Krzemieńska, 9.0, WM 23EW 4 SS C2+2 68029.89
5481: L. Krutelewicz - J. Krzemieńska, 9.0, WM 24EW 3 SW H2+1 17083.33
6480: E. Reczuga - J. Wróblewski, 16.0, WM 28EW 3 SE CA+1 17043.68
6480: E. Reczuga - J. Wróblewski, 16.0, WM 29EW 2 SW C5+3 20073.00
6480: E. Reczuga - J. Wróblewski, 16.0, WM 30EW 4 SS D6-1 5071.48
7479: E. Tutaj - A. Tutaj, 9.0, WM 1EW 5 HS H2= 45088.25
7479: E. Tutaj - A. Tutaj, 9.0, WM 2EW 4 SE D6+1 45088.43
7479: E. Tutaj - A. Tutaj, 9.0, WM 3EW 1 CS DQ+6 19099.29
8478: M. Bartoszewski - G. Deptuła, 14.0, WM 7NS 4 HS D8-4 4006.25
8478: M. Bartoszewski - G. Deptuła, 14.0, WM 8NS 4 SE CK= 42045.37
8478: M. Bartoszewski - G. Deptuła, 14.0, WM 9NS 4 SN DA= 42044.68
9477: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 3.5, WM 13NS 3 SW CT-1 10054.11
9477: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 3.5, WM 14NS 3 NTN DQ-1 5030.72
9477: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 3.5, WM 15NS 3 NTE HQ+1 43064.64
10498: A. Gudecka - L. Ostrowski, 3.5, WM 19NS 2 SS H3-1 5024.82
10498: A. Gudecka - L. Ostrowski, 3.5, WM 20NS 2 SS H5= 11093.57
10498: A. Gudecka - L. Ostrowski, 3.5, WM 21NS 4 HS DA= 62050.54
11496: J. Milkamanowicz - W. Skowroński, 9.0, WM 25NS 3 NTS H4+1 43082.92
11496: J. Milkamanowicz - W. Skowroński, 9.0, WM 26NS 2 HE C2+1 14072.89
11496: J. Milkamanowicz - W. Skowroński, 9.0, WM 27NS 3 DS H9-2 10064.79
 +/-
 WYNIK60.83
 MIEJSCE37