Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 48: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
150: J. Kulczycki - E. Swendrowski, 2.5, DS NS 4 HN SJ+1 65038.79
150: J. Kulczycki - E. Swendrowski, 2.5, DS NS 2 SN HA= 11058.24
150: J. Kulczycki - E. Swendrowski, 2.5, DS NS 3 NTS D10+1 43092.75
252: Z. Diakowska - D. Kwintkiewicz, 5.0, DS EW 3 CS C4+1 13032.14
252: Z. Diakowska - D. Kwintkiewicz, 5.0, DS EW 4 SS D5= 42011.25
252: Z. Diakowska - D. Kwintkiewicz, 5.0, DS EW 3 NTE HQ+3 49092.85
357: A. Wyrzykowski - B. Piętocha, 2.0, DS/- NS 2 SS H5= 11056.79
357: A. Wyrzykowski - B. Piętocha, 2.0, DS/- NS 2 NTE S9= 12029.64
357: A. Wyrzykowski - B. Piętocha, 2.0, DS/- NS 4 HN C8= 62050.54
556: M. Kupnicki - P. Patreuha, 21.0, WP/DS NS 3 SE H9= 14062.09
556: M. Kupnicki - P. Patreuha, 21.0, WP/DS NS 2 SW C3+2 17041.49
556: M. Kupnicki - P. Patreuha, 21.0, WP/DS NS 1 NTN C2-1 5028.52
647: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS EW 1 HS C8= 8073.13
647: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS EW 4 SS S9+2 68029.89
647: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS EW 3 S xW C6= 53098.58
749: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS NS 1 NTS H4+3 18044.72
749: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS NS 4 SW HK= 62030.11
749: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS NS 2 HN C8-1 5079.05
845: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS NS 2 HN D3-1 10061.61
845: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS NS 3 C xS HK-2 30072.95
845: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS NS 4 SN DA= 42044.68
955: I. Ślęzak - S. Horochowski, 1.5, DS NS 5 HS C3+1 48049.29
955: I. Ślęzak - S. Horochowski, 1.5, DS NS 2 DE H6+1 11050.36
955: I. Ślęzak - S. Horochowski, 1.5, DS NS 6 HN C8+1 101044.13
1046: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS EW 2 CW SQ+2 13030.69
1046: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS EW 3 CN D6-2 10042.47
1046: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS EW 3 HN DJ-1 5089.33
1151: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS EW 3 HS SK-1 5075.45
1151: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS EW 5 CN H7-1 5067.50
1151: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS EW 3 NTN H10+1 63018.46
 +/-
 WYNIK53.25
 MIEJSCE211