Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 467: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP, SZ2/910

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1474: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 1EW 4 HS S8+2 48050.71
1474: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 2EW 3 NTE H6-2 10013.70
1474: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 3EW 6 NTS DQ+1 102031.85
1474: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 4EW 4 HN DQ+2 68027.76
1474: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 5EW 2 SN D3= 11041.76
1469: M. Górski - A. Zugaj, 0.5, MA/NZ 16EW 2 HS SK= 11058.96
1469: M. Górski - A. Zugaj, 0.5, MA/NZ 17EW 3 NTN H7-1 5067.50
1469: M. Górski - A. Zugaj, 0.5, MA/NZ 18EW 2 SN HT+2 17066.13
1469: M. Górski - A. Zugaj, 0.5, MA/NZ 19EW 3 NTS DJ-2 10091.07
1469: M. Górski - A. Zugaj, 0.5, MA/NZ 20EW 2 NTE S7= 12070.36
1471: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 30EW 3 NTS D6-1 5071.48
1471: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 31EW 3 HE HQ+1 17059.87
1471: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 32EW 2 HE C9+1 14064.63
1471: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 33EW 2 HN DJ= 11056.78
3473: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 21NS 4 HS DA+1 65094.44
3473: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 22NS 1 NTS DK+2 15082.38
3473: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 23NS 4 SS C7+2 68070.11
3473: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 24NS 1 NTS S3-2 10072.34
3473: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 25NS 3 NTS H4-2 1003.70
3468: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 26EW 3 NTW D4-1 10011.80
3468: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 27EW 4 HxN CT-3 50085.56
3468: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 28EW 4 SE CA= 42070.21
3468: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP 29EW 4 SxxW C5-1 4001.09
4472: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 6NS 3 NTS DT+1 43092.75
4472: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 7NS 3 DxE HK-2 50099.28
4472: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 8NS 4 SE CK-1 5082.56
4472: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 9NS 4 SN DA= 42044.68
4472: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 10NS 5 HxS S4-1 20061.44
4470: I. Feldman - A. Michalczyk, 1.5, NZ/ZP 11NS 3 SS DK-1 5082.80
4470: I. Feldman - A. Michalczyk, 1.5, NZ/ZP 12NS 4 CxE H4-4 80095.37
4470: I. Feldman - A. Michalczyk, 1.5, NZ/ZP 13NS 5 CxS H5-2 5009.47
4470: I. Feldman - A. Michalczyk, 1.5, NZ/ZP 14NS 4 HN DQ-2 10010.72
4470: I. Feldman - A. Michalczyk, 1.5, NZ/ZP 15NS 3 NTE H6+1 43064.64
 +/-
 WYNIK57.82
 MIEJSCE80