Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 462: A. Bator - K. Fijałkowski, 3.0, MA/-, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1454: E. Herda - E. Witan, 4.0, DL/MA 19NS 2 SS DJ+1 14076.43
1454: E. Herda - E. Witan, 4.0, DL/MA 20NS 3 CE SA= 11056.43
1454: E. Herda - E. Witan, 4.0, DL/MA 21NS 3 NTS S2-1 1009.32
2455: G. Gajaszek - A. Rydz, 5.5, SW 22NS 1 H xS DA+1 26090.21
2455: G. Gajaszek - A. Rydz, 5.5, SW 23NS 4 SS C2+2 68070.11
2455: G. Gajaszek - A. Rydz, 5.5, SW 24NS 1 NTS S3-2 10072.34
3456: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 25NS 3 NTS H9+1 43082.92
3456: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 26NS 4 SW HK-1 10088.20
3456: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 27NS 3 D xS H9-4 8004.40
4457: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 28NS 5 C xS S3-1 20047.83
4457: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 29NS 2 SW C7+1 14064.67
4457: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 30NS 1 NTN DK+1 12054.51
5458: A. Więckowski - S. Klimczak, 13.0, SW 31NS 5 CW H7= 40025.44
5458: A. Więckowski - S. Klimczak, 13.0, SW 32NS 3 HE H5+1 17014.88
5458: A. Więckowski - S. Klimczak, 13.0, SW 33NS 3 H xN SJ-1 1004.34
6459: R. Kowalski - T. Sobota, 17.0, SW 1NS 4 HS S8+2 48049.29
6459: R. Kowalski - T. Sobota, 17.0, SW 2NS 4 SW S4-2 10086.30
6459: R. Kowalski - T. Sobota, 17.0, SW 3NS 3 NTS DQ+4 52019.40
7449: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 4NS 4 HN D4+1 65038.79
7449: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 5NS 2 SN D3-1 10029.57
7449: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 6NS 3 SS D10-1 5022.83
8450: K. Gałda - G. Niestój, 16.0, SW 7NS 4 C xN H6-4 11000.36
8450: K. Gałda - G. Niestój, 16.0, SW 8NS 4 SE CK= 42045.37
8450: K. Gałda - G. Niestój, 16.0, SW 9NS 4 SN C6+1 45076.60
9451: W. Stobiecki - J. Janowski, 37.0, SW/MP 10NS TD 60.00
9451: W. Stobiecki - J. Janowski, 37.0, SW/MP 11NS TD 60.00
9451: W. Stobiecki - J. Janowski, 37.0, SW/MP 12NS TD 60.00
10452: M. Kozdrach - H. Urban, 11.0, OP/SW 13NS 4 SW C10-2 20080.00
10452: M. Kozdrach - H. Urban, 11.0, OP/SW 14NS TD 40.00
10452: M. Kozdrach - H. Urban, 11.0, OP/SW 15NS 6 NTE HQ-4 200100.00
11453: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 16NS 3 HS SA= 14065.23
11453: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 17NS 1 NTN D5-1 5032.50
11453: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 18NS 1 NTN H10+3 18038.35
 +/-
 WYNIK50.50
 MIEJSCE295