Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 460: W. Niedolaz - P. Kita, 12.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1451: W. Stobiecki - J. Janowski, 37.0, SW/MP 25NS 3 NTS H4-2 1003.70
1451: W. Stobiecki - J. Janowski, 37.0, SW/MP 26NS 2 SW HK+2 17059.86
1451: W. Stobiecki - J. Janowski, 37.0, SW/MP 27NS 2 HN SA-1 5079.05
2452: M. Kozdrach - H. Urban, 11.0, OP/SW 28NS 4 SE CK= 42029.79
2452: M. Kozdrach - H. Urban, 11.0, OP/SW 29NS 3 SW C5+1 17041.49
2452: M. Kozdrach - H. Urban, 11.0, OP/SW 30NS 3 NTN D7= 40077.43
3453: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 31NS 4 HW D8-1 5075.61
3453: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 32NS 2 SS HQ-1 5071.32
3453: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 33NS 2 HN D2+1 14077.35
4454: E. Herda - E. Witan, 4.0, DL/MA 1NS 4 HS S8+2 48049.29
4454: E. Herda - E. Witan, 4.0, DL/MA 2NS 3 NTE H6-2 10086.30
4454: E. Herda - E. Witan, 4.0, DL/MA 3NS 7 NTS DQ= 152094.30
5455: G. Gajaszek - A. Rydz, 5.5, SW 4NS 4 HN H8+2 68072.24
5455: G. Gajaszek - A. Rydz, 5.5, SW 5NS 2 SN S7= 11058.24
5455: G. Gajaszek - A. Rydz, 5.5, SW 6NS 3 NTS D10= 40073.37
6456: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 7NS 1 NTW SK= 9084.28
6456: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 8NS 4 SE CK= 42045.37
6456: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 9NS 4 SN DA+1 45076.60
7457: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 10NS 4 S xE HA= 7907.57
7457: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 11NS 3 DE SJ+1 13039.36
7457: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 12NS 3 NTS C2-1 10014.59
8458: A. Więckowski - S. Klimczak, 13.0, SW 13NS 4 SW C10-1 10054.11
8458: A. Więckowski - S. Klimczak, 13.0, SW 14NS 3 HN DQ= 14065.53
8458: A. Więckowski - S. Klimczak, 13.0, SW 15NS 3 NTE H3+1 43064.64
9459: R. Kowalski - T. Sobota, 17.0, SW 16NS 2 SW HJ-1 10038.89
9459: R. Kowalski - T. Sobota, 17.0, SW 17NS 1 DN H6+2 11052.14
9459: R. Kowalski - T. Sobota, 17.0, SW 18NS 1 S xE D8-3 50046.77
10449: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 19NS 2 SS H3+1 14076.43
10449: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 20NS 2 NTW C5= 12029.64
10449: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW 21NS 4 SS DA-1 1009.32
11450: K. Gałda - G. Niestój, 16.0, SW 22NS 1 NT xW H10= 1800.00
11450: K. Gałda - G. Niestój, 16.0, SW 23NS 4 SS H6= 62022.42
11450: K. Gałda - G. Niestój, 16.0, SW 24NS 1 NTS S3-2 10072.34
 +/-
 WYNIK53.01
 MIEJSCE218