Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 46: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
157: A. Wyrzykowski - B. Piętocha, 2.0, DS/- 13NS 3 SE S7= 14033.75
157: A. Wyrzykowski - B. Piętocha, 2.0, DS/- 14NS 1 NTN DQ+2 15075.71
157: A. Wyrzykowski - B. Piętocha, 2.0, DS/- 15NS 6 NTW H8-2 10098.03
356: M. Kupnicki - P. Patreuha, 21.0, WP/DS 22NS 2 NTN D4-1 5014.59
356: M. Kupnicki - P. Patreuha, 21.0, WP/DS 23NS 4 SS D6+1 65038.97
356: M. Kupnicki - P. Patreuha, 21.0, WP/DS 24NS 1 NTS S3-3 15033.16
445: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 16EW 3 HS SK= 14034.77
445: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 17EW 5 CN CA-2 10085.89
445: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 18EW 4 SS HK= 62032.08
547: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS 19NS 2 SS DJ= 11056.79
547: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS 20NS 2 SS H5= 11093.57
547: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS 21NS 4 HS S2= 62050.54
654: W. Siuda - G. Bajek, 23.0, DS 1NS 4 HS S3+2 48049.29
654: W. Siuda - G. Bajek, 23.0, DS 2NS 4 SE S2-1 5063.34
654: W. Siuda - G. Bajek, 23.0, DS 3NS 6 NTS DQ+1 102068.15
753: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS/- 28NS 3 CS S2+1 13084.11
753: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS/- 29NS 3 SW C5-1 10086.05
753: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS/- 30NS 3 NTN DK+1 43092.60
855: I. Ślęzak - S. Horochowski, 1.5, DS 25EW 3 NTS H9+1 43017.08
855: I. Ślęzak - S. Horochowski, 1.5, DS 26EW 4 SW HA= 62069.89
855: I. Ślęzak - S. Horochowski, 1.5, DS 27EW 2 SE DK+3 20065.67
949: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 10EW 4 S xE HA= 79092.43
949: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 11EW 3 DE SJ+1 13060.64
949: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 12EW 4 HS C2-2 20094.48
1048: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS 31NS 2 CW SQ+2 13069.31
1048: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS 32NS 3 CN D6-2 10057.53
1048: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS 33NS 3 HN DJ-1 5010.67
1150: J. Kulczycki - E. Swendrowski, 2.5, DS 7EW 4 HN CK-3 30089.82
1150: J. Kulczycki - E. Swendrowski, 2.5, DS 8EW 5 C xS S2-4 80099.11
1150: J. Kulczycki - E. Swendrowski, 2.5, DS 9EW 6 SN DA-2 10092.91
 +/-
 WYNIK63.70
 MIEJSCE12