Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 449: T. Piasecka - L. Piasecki, 0.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2465: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, MA 10NS 4 SE HA= 62031.87
2465: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, MA 11NS 3 DE SJ+1 13039.36
2465: R. Urbańczyk - J. Kowalski, 12.0, MA 12NS 3 NTN S10= 60065.30
3452: M. Kozdrach - H. Urban, 11.0, OP/SW 16NS 4 HS SK-1 5024.55
3452: M. Kozdrach - H. Urban, 11.0, OP/SW 17NS 3 NTN H9= 40086.25
3452: M. Kozdrach - H. Urban, 11.0, OP/SW 18NS 4 SN H10= 62067.92
4463: J. Kazubski - S. Kamiński, 12.0, MA 22NS 1 HS DA+1 11056.76
4463: J. Kazubski - S. Kamiński, 12.0, MA 23NS 2 SS C7+4 23016.73
4463: J. Kazubski - S. Kamiński, 12.0, MA 24NS 1 NTN DJ-1 5090.96
5459: R. Kowalski - T. Sobota, 17.0, SW 28EW 4 SE CA= 42070.21
5459: R. Kowalski - T. Sobota, 17.0, SW 29EW 4 SW C5-2 2003.27
5459: R. Kowalski - T. Sobota, 17.0, SW 30EW 3 NTN DK-1 5071.48
6450: K. Gałda - G. Niestój, 16.0, SW 31NS 3 NTW S8-2 10087.79
6450: K. Gałda - G. Niestój, 16.0, SW 32NS 3 HE SA= 14035.37
6450: K. Gałda - G. Niestój, 16.0, SW 33NS 2 HN DJ= 11043.22
7462: A. Bator - K. Fijałkowski, 3.0, MA/- 4EW 4 HN D4+1 65061.21
7462: A. Bator - K. Fijałkowski, 3.0, MA/- 5EW 2 SN D3-1 10070.43
7462: A. Bator - K. Fijałkowski, 3.0, MA/- 6EW 3 SS D10-1 5077.17
8464: R. Wójcik - W. Pieniążek, 6.0, MA 25EW 3 NTN H6-2 10096.30
8464: R. Wójcik - W. Pieniążek, 6.0, MA 26EW 3 SW HA= 14027.11
8464: R. Wójcik - W. Pieniążek, 6.0, MA 27EW 4 H xN SA-2 30072.71
9461: Z. Madej - J. Zegadło, 6.0, SW 13NS 4 SW C8-1 10054.11
9461: Z. Madej - J. Zegadło, 6.0, SW 14NS 2 HN C2= 11053.75
9461: Z. Madej - J. Zegadło, 6.0, SW 15NS 3 NTW S2+2 46028.22
10460: W. Niedolaz - P. Kita, 12.0, SW 19EW 2 SS H3+1 14023.57
10460: W. Niedolaz - P. Kita, 12.0, SW 20EW 2 NTW C5= 12070.36
10460: W. Niedolaz - P. Kita, 12.0, SW 21EW 4 SS DA-1 10090.68
11457: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 7EW 2 HN CA= 1108.39
11457: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 8EW 4 SE CK= 42054.63
11457: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 9EW 4 SN C6+2 4806.03
 +/-
 WYNIK52.86
 MIEJSCE224