Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 448: R. Kmieciak - M. Małypan, 9.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1437: L. Suszka - Z. Skibicki, 10.0, PM/MA 1NS 6 HS S6= 98090.92
1437: L. Suszka - Z. Skibicki, 10.0, PM/MA 2NS 5 DE D8+1 42026.87
1437: L. Suszka - Z. Skibicki, 10.0, PM/MA 3NS 3 NTS S6+4 52019.40
1438: R. Kamiński - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 4NS 4 HN SJ+2 68072.24
1438: R. Kamiński - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 5NS 2 SN S5+1 14084.23
1438: R. Kamiński - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 6NS 3 NTS DT+2 46096.73
2439: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 7NS 4 SE C7= 6203.22
2439: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 8NS 4 SE CK+1 45011.75
2439: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 9NS 4 SN CJ= 42044.68
2440: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 10NS 4 HS ST-1 10085.21
2440: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 11NS 3 NTE SJ= 4005.32
2440: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 12NS 3 DxW SK-3 50052.31
2441: M. Kryniewski - W. Kaliński, 17.0, PM 13NS 5 CxN C4-1 20023.39
2441: M. Kryniewski - W. Kaliński, 17.0, PM 14NS 3 NTN DQ-1 5030.72
2441: M. Kryniewski - W. Kaliński, 17.0, PM 15NS 3 NTE H3+1 43064.64
2442: A. Walczyński - J. Sikora, 10.0, PM/ZP 16NS 2 NTN D3+1 15089.07
2442: A. Walczyński - J. Sikora, 10.0, PM/ZP 17NS 3 NTxN D5= 55098.93
2442: A. Walczyński - J. Sikora, 10.0, PM/ZP 18NS 3 SS HK+1 17033.87
3443: B. Jakóbczyk - R. Krawczyk, 10.0, LD/PM 19NS 2 SS H3= 11056.79
3443: B. Jakóbczyk - R. Krawczyk, 10.0, LD/PM 20NS 2 SN H3-2 2003.40
3443: B. Jakóbczyk - R. Krawczyk, 10.0, LD/PM 21NS 4 HS C9= 62050.54
4444: A. Krasińska - P. Zamiar, 5.0, PM 22NS 2 NTS D4= 12072.42
4444: A. Krasińska - P. Zamiar, 5.0, PM 23NS 4 SS H6+1 65038.97
4444: A. Krasińska - P. Zamiar, 5.0, PM 24NS 1 NTS S3-2 10072.34
5445: M. Niesłuchowski - A. Sękowski, 23.0, PM 25NS 3 NTN HQ= 40059.51
5445: M. Niesłuchowski - A. Sękowski, 23.0, PM 26NS 3 SW HA+1 17059.86
5445: M. Niesłuchowski - A. Sękowski, 23.0, PM 27NS 2 DS H9-1 5079.05
5446: G. Kujawiński - D. Podfigurny, 4.0, PM 28NS 5 CxS S6= 75097.83
5446: G. Kujawiński - D. Podfigurny, 4.0, PM 29NS 4 SW C5-1 10086.05
5446: G. Kujawiński - D. Podfigurny, 4.0, PM 30NS 3 DxE H5-4 80099.63
6447: M. Samet - K. Dominiak, 10.5, PM 31NS 3 SxN DA-2 5006.54
6447: M. Samet - K. Dominiak, 10.5, PM 32NS 1 NTN H6-3 15026.58
6447: M. Samet - K. Dominiak, 10.5, PM 33NS 2 HN S6= 11043.22
 +/-
 WYNIK54.13
 MIEJSCE177