Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 436: M. Tomczewska - W. Majchrowski, 11.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1421: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 1NS 6 HS C3= 98090.92
1421: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 2NS 3 DE S7+2 15043.06
1421: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 3NS 7 NTS S6= 152094.30
2422: K. Zelga - K. Materek, 13.5, PM 4NS 3 NTN S4+3 69093.06
2422: K. Zelga - K. Materek, 13.5, PM 5NS 3 SN C5-1 10029.57
2422: K. Zelga - K. Materek, 13.5, PM 6NS 4 CN D5+2 17055.80
3423: G. Rybak - W. Lewandowski, 7.0, PM 7NS 2 HN CA-2 20021.43
3423: G. Rybak - W. Lewandowski, 7.0, PM 8NS 4 SE CK= 42045.37
3423: G. Rybak - W. Lewandowski, 7.0, PM 9NS 4 SN DA= 42044.68
4424: R. Konopka - K. Mielnik, 19.0, PM 10NS 3 SW H6+1 17072.36
4424: R. Konopka - K. Mielnik, 19.0, PM 11NS 4 DE HA= 13039.36
4424: R. Konopka - K. Mielnik, 19.0, PM 12NS 4 CxE D7-3 50052.31
5425: B. Falkowska - S. Szczechowicz, 4.0, PM 13NS 3 SW CT-1 10054.11
5425: B. Falkowska - S. Szczechowicz, 4.0, PM 14NS 2 HN C2= 11053.75
5425: B. Falkowska - S. Szczechowicz, 4.0, PM 15NS 3 NTE H3+2 46028.22
6426: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 16NS 3 HS SA= 14065.23
6426: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 17NS 2 SS C3-1 5032.50
6426: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 18NS 1 HxW C8-2 30044.09
7427: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 19NS 2 SS DJ+1 14076.43
7427: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 20NS 3 NTE S9-1 10086.96
7427: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 21NS 4 HS C9= 62050.54
8428: K. Wandzel - Z. Rychły, 1.5, PM 22NS 1 NTS D4= 9036.66
8428: K. Wandzel - Z. Rychły, 1.5, PM 23NS 4 SS C7+2 68070.11
8428: K. Wandzel - Z. Rychły, 1.5, PM 24NS 2 SW C6+1 14049.29
8429: B. Dyk - A. Adamiec, 16.0, PM 25NS 3 NTN HK-1 5012.68
8429: B. Dyk - A. Adamiec, 16.0, PM 26NS 2 SW HA+2 17059.86
8429: B. Dyk - A. Adamiec, 16.0, PM 27NS 2 CS H9-3 15047.01
8430: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 28NS 4 SxE CK-1 10076.71
8430: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 29NS 4 SW C5-1 10086.05
8430: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 30NS 2 SS D7+2 17065.52
8431: M. Pawelec - A. Pawelec, 6.0, PM 31NS 4 CW H4+1 15053.99
8431: M. Pawelec - A. Pawelec, 6.0, PM 32NS 2 SS HQ-3 15026.58
8431: M. Pawelec - A. Pawelec, 6.0, PM 33NS 2 HN D4= 11043.22
 +/-
 WYNIK54.60
 MIEJSCE162