Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 434: M. Całka - K. Drobiniak, 8.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1431: M. Pawelec - A. Pawelec, 6.0, PM 7NS 2 HN D6-1 10061.61
1431: M. Pawelec - A. Pawelec, 6.0, PM 8NS 4 SE CK= 42045.37
1431: M. Pawelec - A. Pawelec, 6.0, PM 9NS 4 SN DA= 42044.68
2421: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 10NS 4 SE C5-1 10090.14
2421: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 11NS 3 DE H2= 11065.25
2421: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 12NS 3 NTN D3+1 63082.21
3422: K. Zelga - K. Materek, 13.5, PM 13NS 4 HxxN SK-4 22000.00
3422: K. Zelga - K. Materek, 13.5, PM 14NS 3 HN DQ= 14065.53
3422: K. Zelga - K. Materek, 13.5, PM 15NS 3 NTE H3+1 43064.64
4423: G. Rybak - W. Lewandowski, 7.0, PM 16NS 3 HS SA= 14065.23
4423: G. Rybak - W. Lewandowski, 7.0, PM 17NS 3 SN H7-1 5032.50
4423: G. Rybak - W. Lewandowski, 7.0, PM 18NS 3 NTS HK+1 63081.54
5424: R. Konopka - K. Mielnik, 19.0, PM 19NS 2 SS H3-1 5024.82
5424: R. Konopka - K. Mielnik, 19.0, PM 20NS 1 NTE S9+1 12029.64
5424: R. Konopka - K. Mielnik, 19.0, PM 21NS 4 SxE CA-3 50024.20
6425: B. Falkowska - S. Szczechowicz, 4.0, PM 22NS 2 NTE CA-3 30092.70
6425: B. Falkowska - S. Szczechowicz, 4.0, PM 23NS 4 SS HA+1 65038.97
6425: B. Falkowska - S. Szczechowicz, 4.0, PM 24NS 1 NTS S3-2 10072.34
6426: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 25NS 3 NTN S5= 40059.51
6426: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 26NS 3 SW HK+1 17059.86
6426: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 27NS 3 HxN DJ-2 30027.29
6427: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 28NS 4 SE CA= 42029.79
6427: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 29NS 2 SW C5+2 17041.49
6427: M. Pietrzak - M. Banasiński, 16.0, PM 30NS 3 NTN DQ-2 1005.78
6428: K. Wandzel - Z. Rychły, 1.5, PM 31NS 4 CW SQ= 13069.31
6428: K. Wandzel - Z. Rychły, 1.5, PM 32NS 1 NTN H2= 9080.73
6428: K. Wandzel - Z. Rychły, 1.5, PM 33NS 3 HN DJ= 14077.35
7429: B. Dyk - A. Adamiec, 16.0, PM 1NS 4 HS S8+2 48049.29
7429: B. Dyk - A. Adamiec, 16.0, PM 2NS 4 SW HA= 42026.87
7429: B. Dyk - A. Adamiec, 16.0, PM 3NS 6 CS C6+1 94029.00
8430: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 4NS 3 NTN S4+3 69093.06
8430: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 5NS 2 SN C3+1 14084.23
8430: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 6NS 3 NTS H6-2 10011.05
 +/-
 WYNIK52.30
 MIEJSCE241