Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 417: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 16NS 3 HS SK= 14065.23
1418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 17NS 3 NTN S5-1 5032.50
1418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 18NS 3 NTN H10+2 66096.23
2416: A. Pępek - M. Janik, 2.0, PK 10EW 4 SE HA= 62068.13
2416: A. Pępek - M. Janik, 2.0, PK 11EW 1 DE SJ+4 15086.17
2416: A. Pępek - M. Janik, 2.0, PK 12EW 3 HN D3= 14071.17
3407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 13NS 4 CS SA= 13067.86
3407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 14NS 3 NTN DQ-1 5030.72
3407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 15NS 3 NTW S2+2 46028.22
4414: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 28NS 4 S xE CA= 5908.31
4414: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 29NS 3 NTE CA= 60023.01
4414: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 30NS 3 NTS D6= 40077.43
5413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 22NS 1 NTS D4= 9036.66
5413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 23NS 4 SS C2+2 68070.11
5413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 24NS 4 CN CA-2 10072.34
6415: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 19EW 2 SS H3= 11043.21
6415: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 20EW 1 NTW S10+1 12070.36
6415: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 21EW 3 NTS S2= 60072.04
7409: A. Proczkowski - B. Smorąg, 7.5, PK 4EW 3 NTN S4-1 10093.41
7409: A. Proczkowski - B. Smorąg, 7.5, PK 5EW 3 SN HA-1 10070.43
7409: A. Proczkowski - B. Smorąg, 7.5, PK 6EW 3 NTS D10-1 5077.17
8408: J. Rybarski - W. Chmiel, 7.5, PK 25NS 3 NTS H9+1 43082.92
8408: J. Rybarski - W. Chmiel, 7.5, PK 26NS 4 SW HK= 62030.11
8408: J. Rybarski - W. Chmiel, 7.5, PK 27NS 2 HN H6-1 5079.05
9410: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 1EW 6 HS C7= 9809.08
9410: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 2EW 4 SW HA-1 5036.66
9410: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 3EW 6 H xN C8+1 131021.35
10419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 7NS 2 HN CK-1 10061.61
10419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 8NS 3 C xS HK-1 10075.44
10419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 9NS 4 SN S9+2 48093.97
11420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 31EW 4 H xE S5= 59096.19
11420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 32EW 2 SS HQ-3 15073.42
11420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 33EW 2 HN DJ+1 14022.65
 +/-
 WYNIK58.88
 MIEJSCE57