Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 414: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1411: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 19NS 3 NTS DJ= 40090.71
1411: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 20NS 1 NTW SA+1 12029.64
1411: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 21NS 4 HS H6= 62050.54
2410: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 13NS 5 C xS D4-1 20023.39
2410: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 14NS 2 NTN C2= 12056.25
2410: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 15NS 3 NTW S2+3 4907.15
3412: E. Strzyż - J. Paja, 12.0, PK 10EW 4 SE HA= 62068.13
3412: E. Strzyż - J. Paja, 12.0, PK 11EW 4 DE HA-1 509.58
3412: E. Strzyż - J. Paja, 12.0, PK 12EW 4 HS C2-1 10085.41
4417: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 28EW 4 S xE CA= 59091.69
4417: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 29EW 3 NTE CA= 60076.99
4417: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 30EW 3 NTS D6= 40022.57
5416: A. Pępek - M. Janik, 2.0, PK 16NS 2 HS SA+1 14065.23
5416: A. Pępek - M. Janik, 2.0, PK 17NS 3 NTN C8+1 43095.18
5416: A. Pępek - M. Janik, 2.0, PK 18NS 1 NT xW SQ-4 80098.38
6407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 25EW 3 NTS H4-1 5087.32
6407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 26EW 3 NTW DJ-1 10011.80
6407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 27EW 3 D xS H9-3 50085.56
7419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 31NS 5 CW SQ= 40025.44
7419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 32NS 1 NTN H6= 9080.73
7419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 33NS 1 HN D2+2 14077.35
8420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 22EW 2 S xE CA-2 5001.07
8420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 23EW 4 SN HA+1 65061.03
8420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 24EW 3 SE D2+1 17083.33
9418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 7NS 2 HN CK-1 10061.61
9418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 8NS 4 SE CK= 42045.37
9418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 9NS 4 SN DA+1 45076.60
10413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 1EW 4 HS C3+2 48050.71
10413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 2EW 3 NTE H6-2 10013.70
10413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 3EW 6 NTN S6+1 102031.85
11415: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 4NS 3 NTN S4+3 69093.06
11415: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 5NS 1 NTS H2+2 15097.67
11415: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 6NS 3 NTS D10= 40073.37
 +/-
 WYNIK58.44
 MIEJSCE61