Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 411: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1414: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 19EW 3 NTS DJ= 4009.29
1414: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 20EW 1 NTW SA+1 12070.36
1414: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 21EW 4 HS H6= 62049.46
2413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 7NS 2 HN S8-1 10061.61
2413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 8NS 4 SE CK+1 45011.75
2413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 9NS 4 SN DA+1 45076.60
3415: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 16EW 4 HS SK-1 5075.45
3415: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 17EW 1 NTN D5= 9054.64
3415: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 18EW 2 NTN S8+2 18061.65
4419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 22NS 2 CS DA+1 11056.76
4419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 23NS 4 SS C2+2 68070.11
4419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 24NS 1 NTS S3-2 10072.34
5420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 13EW 4 SE DK-2 20020.00
5420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 14EW 4 HN C2-2 10089.28
5420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 15EW 3 NTE H3+2 46071.78
6418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 31NS 5 CW SQ= 40025.44
6418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 32NS 3 HE C9-1 10088.26
6418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 33NS 2 HN DJ= 11043.22
7410: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 25EW 3 NTS H4+1 43017.08
7410: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 26EW 3 NTE S2+1 63090.14
7410: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK 27EW 2 DS H9-1 5020.95
8412: E. Strzyż - J. Paja, 12.0, PK 28NS 4 S xE CA= 5908.31
8412: E. Strzyż - J. Paja, 12.0, PK 29NS 3 SW C5+1 17041.49
8412: E. Strzyż - J. Paja, 12.0, PK 30NS 3 NTN DK-1 5028.52
9408: J. Rybarski - W. Chmiel, 7.5, PK 10NS 4 H xS S3-1 20061.44
9408: J. Rybarski - W. Chmiel, 7.5, PK 11NS 5 DE HA= 4005.32
9408: J. Rybarski - W. Chmiel, 7.5, PK 12NS 4 SN H6-2 2005.52
10407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 4NS 3 NTN S4+3 69093.06
10407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 5NS 2 SN HA+1 14084.23
10407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 6NS 4 CN HQ+1 15050.54
11409: A. Proczkowski - B. Smorąg, 7.5, PK 1EW 4 HN SQ+2 48050.71
11409: A. Proczkowski - B. Smorąg, 7.5, PK 2EW 4 SW C5= 42073.13
11409: A. Proczkowski - B. Smorąg, 7.5, PK 3EW 6 HN SQ+1 101055.87
 +/-
 WYNIK51.34
 MIEJSCE269