Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 410: J. Jarząbek - W. Chodziński, 12.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1412: E. Strzyż - J. Paja, 12.0, PK 4NS 3 NTN S5+3 69093.06
1412: E. Strzyż - J. Paja, 12.0, PK 5NS 2 SN D6-1 10029.57
1412: E. Strzyż - J. Paja, 12.0, PK 6NS 3 NTS D3+1 43092.75
2414: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 13EW 5 C xS D4-1 20076.61
2414: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 14EW 2 NTN C2= 12043.75
2414: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/LB 15EW 3 NTW S2+3 49092.85
3419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 19NS 2 SS H3= 11056.79
3419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 20NS 3 CW SA= 11056.43
3419: A. Byzdra - J. Sączawa, 9.0, PK 21NS 4 HS DA= 62050.54
4420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 10EW 4 S xE HA= 79092.43
4420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 11EW 3 HN CA-1 5017.20
4420: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 12EW 2 SS C2+1 14071.17
5418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 28NS 3 NTN DJ-1 10065.70
5418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 29NS 4 SW C5= 62013.23
5418: M. Górecki - R. Przybyło, 12.0, PK 30NS 3 NTS D6-1 5028.52
6409: A. Proczkowski - B. Smorąg, 7.5, PK 22EW 2 DW H10-1 10055.34
6409: A. Proczkowski - B. Smorąg, 7.5, PK 23EW 4 SS C2+2 68029.89
6409: A. Proczkowski - B. Smorąg, 7.5, PK 24EW 3 SW C6= 14050.71
7411: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 25NS 3 NTS H4+1 43082.92
7411: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 26NS 3 NTE S2+1 6309.86
7411: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 27NS 2 DS H9-1 5079.05
8407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 7NS 2 HN CA-2 20021.43
8407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 8NS 4 SE CK= 42045.37
8407: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 9NS 4 SN DA+1 45076.60
9417: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 1NS 6 HS C7= 98090.92
9417: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 2NS 4 SW HA-1 5063.34
9417: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 3NS 6 H xN C8+1 131078.65
10408: J. Rybarski - W. Chmiel, 7.5, PK 31EW 2 NTW SQ= 12028.59
10408: J. Rybarski - W. Chmiel, 7.5, PK 32EW 3 HE H4-1 10011.74
10408: J. Rybarski - W. Chmiel, 7.5, PK 33EW 2 HN DJ+1 14022.65
11413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 16EW 4 HS SK-1 5075.45
11413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 17EW 3 NTN S5-1 5067.50
11413: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 18EW 3 NTN H10+1 63018.46
 +/-
 WYNIK54.21
 MIEJSCE176