Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1372: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 19EW 3 SxS H6-2 30097.68
1372: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 20EW 1 NTW S3+1 12070.36
2368: H. Jaworowski - K. Latawiec, 24.0, MP 21EW 4 HS H6= 62049.46
2368: H. Jaworowski - K. Latawiec, 24.0, MP 22EW 1 NTS D4= 9063.34
3376: M. Adamczyk - A. Lubojemski, 20.0, MP 23EW 4 SS H6+1 65061.03
3376: M. Adamczyk - A. Lubojemski, 20.0, MP 24EW 1 NTS S3-3 15066.84
4381: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 25EW 1 NTS H9+2 15066.55
4381: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 26EW 3 NTW DJ-1 10011.80
4373: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 27EW 2 DS H9-2 10035.21
4373: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 28EW 4 SxE CA= 59091.69
4382: T. Garbacik - E. Warząchowski, 24.0, MP 29EW 3 SW C5+1 17058.51
4382: T. Garbacik - E. Warząchowski, 24.0, MP 30EW 4 SS D7-2 10094.22
4380: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 31EW 4 HxE S5= 59096.19
4380: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 32EW 2 HE H4= 11056.90
5370: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 1EW 4 HN C9+1 45088.25
5370: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 2EW 4 SW HA+1 45088.43
6374: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 3EW 6 HN C8+1 101055.87
6374: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 4EW 4 HN H9-1 10093.41
7378: T. Biernat - A. Borek, 17.0, MP 5EW 5 CxE C8-1 10055.56
7378: T. Biernat - A. Borek, 17.0, MP 6EW 3 NTS DT= 40026.63
8377: M. Kwiecińska-Wilk - H. Leskiewicz-Łazarska, 7.0, MP 7EW 2 HN CA-2 20078.57
8377: M. Kwiecińska-Wilk - H. Leskiewicz-Łazarska, 7.0, MP 8EW 4 SE CK+1 45088.25
9369: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 9EW 4 SN DA= 42055.32
9369: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 10EW 4 SxE HA= 79092.43
10371: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 11EW 3 DE SJ+1 13060.64
10371: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 12EW 3 HN ST-1 10085.41
11365: S. Urbanowski - S. Jaros, 12.0, MP 13EW 4 CxN S2= 7104.11
11365: S. Urbanowski - S. Jaros, 12.0, MP 14EW 3 SS D5-2 10089.28
12383: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP 15EW 3 NTE H3+3 49092.85
12383: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP 16EW 2 HN S5+1 14034.77
 +/-
 WYNIK66.99
 MIEJSCE5