Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 383: R. Śmiałek - J. Brózda, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1369: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 13EW 3 HS D4-2 20076.61
1369: T. Bisping - J. Pasich, 12.0, MP 14EW 5 DxE HA-3 5007.15
2379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 7NS 2 HN CA-1 10061.61
2379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 8NS 4 SE CK= 42045.37
3385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 21NS 4 SxE CA-5 110099.82
3385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 22NS 1 NTS D4+1 12072.42
4386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 3NS 6 NTS S6+1 102068.15
4386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 4NS 4 HN SJ+1 65038.79
4368: H. Jaworowski - K. Latawiec, 24.0, MP 19NS 2 SN HA= 11056.79
4368: H. Jaworowski - K. Latawiec, 24.0, MP 20NS 3 CE CA= 11056.43
5364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 11EW 3 NTE S4-4 2000.89
5364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 12EW 3 CxE SA-3 50047.69
6366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 17EW 2 SN S4-1 5067.50
6366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 18EW 3 NTS HK= 60043.55
6371: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 29NS 4 SW C5= 62013.23
6371: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 30NS 2 DxE H4-3 50097.83
7372: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 1EW 4 HS S6+2 48050.71
7372: J. Stasica - A. Grobler, 18.0, MP 2EW 5 DE H7-1 5036.66
8387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 9NS 4 SN S6+2 48093.97
8387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 10NS 4 SE HA= 62031.87
8378: T. Biernat - A. Borek, 17.0, MP 27EW 2 SE CK+2 17059.86
8378: T. Biernat - A. Borek, 17.0, MP 28EW 4 SE CA= 42070.21
9367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 31EW 4 HxE S5-2 3000.66
9367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 32EW 3 CN SJ-2 10042.47
11381: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 5NS 3 SN HA-1 10029.57
11381: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 6NS 4 CN HQ+1 15050.54
12384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 15NS 3 NTE H3+3 4907.15
12384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 16NS 2 HN S5+1 14065.23
13375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 23EW 4 SS C2+2 68029.89
13375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 24EW 1 NTS S3-2 10027.66
13363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 25EW 3 NTS H5-1 5087.32
13363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 26EW 4 SW DJ= 62069.89
 +/-
 WYNIK50.23
 MIEJSCE305