Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 377: M. Kwiecińska-Wilk - H. Leskiewicz-Łazarska, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 3EW 6 CS H4+1 94071.00
1364: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 4EW 3 NTS D3+1 63074.73
2366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 9EW 4 SN DA+1 45023.40
2366: M. Jaworski - R. Podsiadły, 16.0, MP 10EW 4 SE HA= 62068.13
2386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 27NS 2 NTS C3-2 10064.79
2386: A. Wójcik - L. Ochał, 5.5, MP 28NS 4 HxE CA-1 10076.71
4387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 1NS 4 HS C8+2 48049.29
4387: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 2NS 4 SE H6-1 5063.34
4374: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 21NS 3 NTS H6+1 63080.82
4374: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP 22NS 3 NTS D4-1 5014.59
5382: T. Garbacik - E. Warząchowski, 24.0, MP 19EW 3 HE DA-2 20016.97
5382: T. Garbacik - E. Warząchowski, 24.0, MP 20EW 2 NTE S9= 12070.36
6371: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 25EW 3 NTN S4= 40040.49
6371: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 26EW 4 SW HA= 62069.89
8384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 7NS 2 HN CA-2 20021.43
8384: R. Sukiennik - B. Palczyński, 21.0, MP 8NS 4 SE CK+1 45011.75
8367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 23EW 3 SS H6+2 20088.25
8367: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP 24EW 1 NTS S6-3 15066.84
9375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 15EW 2 DE C7+2 1308.04
9375: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 16EW 3 HS SK= 14034.77
9363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 17EW 3 NTN D6-1 5067.50
9363: R. Cieślik - L. Faber, 5.5, MP 18EW 2 HxW DA-3 50053.23
10370: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 5EW 3 SN C6-1 10070.43
10370: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 6EW 3 CN HQ+2 15049.46
11379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 31NS 3 NTW SQ-2 10087.79
11379: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 32NS 2 SS HQ-2 10057.53
12385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 13NS 3 CS D4= 11061.25
12385: M. Kiepura - P. Skałacki, 12.0, MP 14NS 3 HxN DQ-1 10010.72
13365: S. Urbanowski - S. Jaros, 12.0, MP 11NS 3 DE S4+1 13039.36
13365: S. Urbanowski - S. Jaros, 12.0, MP 12NS 3 NTN C4+1 63082.21
 +/-
 WYNIK53.17
 MIEJSCE216